Sertar Ortaç İle Boşanan Chloe Loughnan Tarabya'da Ev Arıyor!

Sürekli olarak haklarında çıkan ayrılık haberleri sonrası yollarını kesin olarak ayıran Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan çiftinden yeni haber geldi.

Emlak Magazin 09.10.2019 - 23:03 15.07.2021 - 00:13 Serhat Karaman

Sürekli olarak haklarında çıkan ayrılık haberleri sonrası yollarını kesin olarak ayıran Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan çiftinden yeni haber geldi. Boşandıktan sonra ülkesine dönen güzel yıldız yeniden Türkiye'ye döndü ve ev aramaya başladı.

Serdar Ortaç ile olan evliliğini ani bir karar ile sonlandıran Chloe Loughnan boşanma sonrası yurt dışından gelen annesi ile eşyalarını toplayarak apar topar ülkesine dönmüştü. Süreçte hakkında pek çok haber çıkmasına rağmen magazin basınına açıklama yapmayan Chloe Loughnan yeniden Türkiye'ye döndü. Hababam Sınıfı 2 Oyuncu Kadrosu İçin Rol Kaptı! Uzun yıllar Türkiye'de yaşayan güzel oyuncunun bağlarını koparmak istemediği öğrenilirken oyunculuk yapmak için kurs almaya başladı. Güzel modelin oyunculuk ve dans eğitimleri almaya başladığı öğrenilirken Hababam Sınıfı 2 filminde de ilk rolünü alacağı öğrenildi. İstanbul Tarabya'da Ev Aramaya Başladı! Serdar Ortaç ile olan 5 yıllık evliliğini bitiren güzel yıldız ayrılık acısını unutmak için annesi ile ülkesine geri dönmüştü. Serdar Ortaç'ın kendisine haber vermeden boşanma davası açtığı ve boşanma davasını avukatından duyduğu iddia edilen güzel yıldız yaşadığı şokun ardından ülkesine dönmüştü. Ayrılık acısını geride bırakan güzel yıldız tekrar İstanbul'a döndü. İstanbul'da yaşamaya devam etmek istediği öğrenilen güzel yıldızın İstanbul Tarabya'da kendisine uygun ev aradığı ve emlakçılar ile görüşme yaptığı öğrenildi. Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@