Sevgililer Günü Hediyesi Fikri Sizden, Ödemesi Ziraat Bankası'ndan!

14 Şubat öncesi bankalardan peş peşe sevgililer günü kampanyaları geliyor. Ziraat Bankası, sevgililer günü kampanyası kapsamında 75 TL Bankkart lira hediye ediyor. İşte kampanya detayları.

Finans 09.02.2022 - 11:39 09.02.2022 - 11:39 Büşra Uluşen

Bankaların sevgililer gününe özel kampanyaları devam ederken bu bağlamda bir adım da Ziraat Bankası’ndan geldi. Çeşitli sektörlerde yapacağınız alışverişler neticesinde Ziraat Bankası’ndan 75 TL Bankkart lira kazanabilirsiniz. Sevgililer günü kampanyasının tüm ayrıntıları haberimizde olacak.


Ziraat Bankası, sevgililer gününde eşine veya sevgilisine güzel bir sürpriz yapmak isteyenlerin yanında. 15 Şubat 2022 tarihine kadar çok reyonlu mağazalardan, çiçekçilerden, kozmetik ürün satışı yapan mağazalardan, kuyum ve mücevherat dükkanlarından, giyim, aksesuar, saat ya da optik mağazalarından gerçekleştireceğiniz her 300 TL ve üzeri tutarlı harcamanızla beraber 25 TL, kampanyanın son gününe kadar ise toplamda 75 TL kazanabileceksiniz.

KAMPANYAYA KATILIN, HEDİYENİZİ ALIN, ÜCRETSİZ BANKKART LİRALARIN KEYFİNİ ÇIKARIN

Sevgililer gününe özel bu kampanyaya katılmak için son tarih 15 Şubat 2022. Bu tarihe kadar Bankkart mobil uygulamasını indirip giriş yaptıktan sonra kampanyalar menüsünden ilgili kampanyaya katılım sağlamanız gerekiyor. Kampanya kaydınız başarılı bir şekilde oluşturulmuştur yazısını gördükten sonra Ziraat Bankası Bankkart pos cihazlarından yapacağınız ödemeler ile birlikte 300 TL ve üzerinde harcama yapmak şartı ile toplamda 75 TL kazanabileceksiniz.

Sevgililer-Günü-Hediyesi-Fikri-Sizden,-Ödemesi-Ziraat-Bankası'ndan!


25 TL’lik puan yüklemeleri için 300 TL ve üzeri harcamalarınızın farklı günlerde gerçekleşmesi gerekiyor. Örneğin; ilk gün 300 TL ve üzeri bir harcama yaptıysanız bir sonraki seçili sektör ödemenizi en erken 1 gün sonra gerçekleştirmelisiniz. Aksi taktirde aynı gün içerisinde yapacağınız farklı ödemelerden sadece ilki kampanya kapsamında olacaktır. Farklı günlerde 3 defa 300 TL ve üzeri harcama yapmanızın akabinde toplamda 75 TL Bankkart lira kazanabilirsiniz. 


Kampanya dahilindeki sektörler şunlardır;
•    Kuyum ve mücevherat
•    Giyim
•    Aksesuar
•    Kozmetik
•    Saat
•    Optik
•    Çok reyonlu mağazalar
•    Çiçekçi
•    Elektronik 


Bu sektörlerde yapılacak ödemelerin 300 TL ve üzerinde olması şart olup POS cihazı olarak da mutlaka Ziraat Bankası pos cihazlarından ödeme yapılmalıdır. Ziraat Bankası kartınızla farklı bankalara ait pos cihazlarından yapılacak ödemeler, kampanya dahilinde olmayacaktır. Ödeme esnasında işlem yapacak personele bu durumu mutlaka hatırlatmanızı öneririz. Ayrıca karttan nakit çekimler ile iade ve iptal işlemleri de kampanya dahilinde değildir

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@