Şeyma Subaşı 'dan Acun Ilıcalı Açıklaması "Villa Bakın Neden Satılıyor?"

Acun Ilıcalı'nın Ayşe Arman röportajı nedeni ile sinirlenerek Şeyma Subaşı'nın oturduğu villayı satışa çıkardığı iddiaları hakkında Subaşı yeni açıklamada bulundu.

EMLAK MAGAZİN 01.02.2019 - 20:35 15.07.2021 - 00:17

Acun Ilıcalı'nın Ayşe Arman röportajı nedeni ile sinirlenerek Şeyma Subaşı'nın oturduğu villayı satışa çıkardığı iddiaları hakkında Subaşı yeni açıklamada bulundu.

Şeyma Subaşı bugün bir alışveriş merkezinde kameralara yakalınırken basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Subaşı, kendisine kızdığı için Acun Ilıcalı'nın evi sattığı iddialarını yalanlayarak kesinlikle böyle bir durumun söz konusu olmadığını iddia etti. Şeyma Subaşı "Acun Evi Bana Hediye Almadı, Beraber Oturalım Diye Aldı" Subaşı ilk olarak Acun Ilıcalı'nın evi kendisine hediye almadığını, evlendikten sonra beraber oturmak için aldığını söyleyerek "İnanın konu hiç gazetelere yansıyan şekilde gelişmedi. Acun bilerek böyle yapıyor durumu asla söz konusu dahi değil. Acun evi zaten bana hediye olarak almamıştı.Beraber oturacaktık ki öyle de oldu zaten. Boşanma işlemi gerçekleşince de Acun kendi iradesiyle evi satmayı uygun buldu. Ben de zaten evden ayrılacaktım. Çünkü ev gerçekten büyük ve biz evde kızım, bakıcısı ve ben yaşadığımız için orada kalmaya devam etmek uygun değildi benim için de.Ben de şu anda 3 kişi rahat bir şekilde yaşayacağımız ev bakıyorum kendime. Ama gerçekten bunu tüm kalbimle söylüyorum ki, haberlere konu olduğu şekilde bir olay olmadı. Bizim zaten Acun'la da aramızda herhangi bir problem ya da olumsuz bir durum asla söz konusu değil" diyerek iddiları kesin olarak yalanladı. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@