Şeyma Subaşı ve Mısırlı Sevgilisi İçin Gayrimenkul Zengini Tatlıcı Devreye Girmiş!

Şeyma Subaşı önce hamile olduğu, sonra bebeğini kaybettiği en son olarak ise Mısırlı milyarder sevgilisinden ayrılık haberi ile gündeme gelmişti.

EMLAK MAGAZİN 17.07.2021 - 14:25 17.07.2021 - 14:26 Gülcan Özer

Acun Ilıcalı olan uzun süreli ilişkisi sonrasında evlenen ancak kısa sürede boşanma kararı alan Şeyma Subaşı, boşandıktan kısa süre sonra İtalyan DJ sevgilisi ile gündeme gelmişti. Sonrasında ise Mısırlı milyarder olarak anılan Mohammed Alsaloussi ile yeni bir birlikteliğe yelken açan sosyal medya fenomeni Subaşı özelliklede sevgilisinin yolcu uçağını kendisi için kapattığı haberi lie sosyal medyayı sallamış, Türkiye gündemini günlerce meşgul etmişti. 

Daha sonra evlenmeden asla çocuk doğurmayacağını açıklayan Subaşı, Mısırlı sevgilisinin kendisine evlilik teklif ettiğini duyurmuş, sonrasında hamile olduğunu açıklamıştı. Sevgilisinin aslında zengin olmadığı ve dolandırıcı olduğu iddiaları ile bir kere daha gündemi sallayan Subaşı bebeğini kaybettiğini açıkladıktan bir gün sonra Mohammed Alsaloussi ile ayrıldıklarını söylemişti. 

ŞEYMA SUBAŞINI'NIN MISIRLI SEVGİLİSİ DOLANDIRICI MI?

Mısırlı Mohammed Alsaloussi'nin aslında zengin olmadığı ve dolandırıcı olduğu iddiaları sosyal medyaya bomba gibi düşerken evlilik teklif ettiği dev pırlanta yüzüğün bile sahte olduğu haberleri basına yansımıştı. Süreçte konu hakkında hiç açıklama yapmayan Mohammed Alsaloussi ilk kez Sabah Gazetesi'ne konu hakkında açıklama yaptı. 

Kendisinin Mısırlı bir milyarder olmadığı yönünde ilk kez haber yapan Sabah Gazetesi yazarına, Kanada'da okurken sınıf arkadaşı olan ve Türkiye'nin gayrimenkul zengini olan Tatlıcı ailesinin varisi olan Mustafa Tatlıcı aracılığı ile iletişim kuran Modeo her şeyi açıklayacağını söyledi. Şeyma Subaşı ile ayrı oldukları dönemde yapmış olduğu açıklamalarda dolandırıcı olduğu iddialarını kesin bir dille yalanladı. 

şeyma-subaşı

ŞEYMA SUBAŞI'NA ÖZEL KREDİ KARTI BİLE VERMİŞ! 

Mısırlı sevgilisi Şeyma Subaşı'na almış olduğu ve sahte olduğu iddia edilen tüm mücevherlerin faturasını arkadaşı olan Tatlıcı'ya gönderdiğini belirterek yine Şeyma Subaşı'nın harcamalarını yapması için ona özel kredi kartı çıkarttığını da söyledi. Mohammed Alsaloussi bu kredi kartına ait ekstreleri de arkadaşına verdiğini belirterek Şeyma Subaşı'nın ne kadar harcama yaptığı bilgisine de ulaşılabileceğini söyledi. 

Kendisinin dolandırı olarak yaftalanması nedeni ile büyük üzüntü ve hayal kırıklığı yaşadığını belirten Mohammed Alsaloussi bugüne kadar hep gözlerden uzak yaşadığını, Şeyma Subaşı'nın ise tüm hayatını sosyal medya hesabından gözler önünde yaşaması nedeni ile hayata bakış açısı farklılığı yaşadığını belirterek bu nedenle ayrıldıklarını söyledi. Sonrasında iki isim yeniden barışırken konu hakkında Subaşı yeni bir açıklamada bulunmadı.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@