SGK 17.165 m2 Alandaki Tarla, Üzüm Bağı, Meyve Bahçesini Tek Katlı Evi 330.000 TL'ye Satıyor

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) kendisine ait olan Manisa'da yer alan ve toplam 17 bin 165 m2 alan içinde ki 17 tarla, üzüm bağı, meyve bahçesi tek katlı binayı ihale ile satışa çıkardı.

Emlak Haberleri 26.01.2022 - 12:22 26.01.2022 - 12:22 Mustafa Karagöz

Sosyal Güvenlik Kurumu yeni ilan ettiği bir duyuru ile Manisa'da yer alan ve birden fazla niteliği olan gayrimenkulü satacağını ilan etti. Bir iihale düzenleyecek olan kurum, ihale işlemlerine göre satış işlemlerini tamamlayacak. SGK'nın ihalesine ilgi gösterecek olan vatandaşlar ihale gün ve saatine kadar önceden başvuru yapmak zorundalar. 

SGK'DAN MANİSA'DA GAYRİMENKUL SATIŞI

Sosyal Güvenlik Kurumu yayımladığı duyurusunda satışı olacak gayrimenkulün Manisa ili Halitpaşa Mahallesinde yer aldığını duyurdu. Gayrimenkulün toplam büyüklüğünün 17 bin 165 m2 olduğunu ilan eden kurum açıklamasında söz konusu gayrimenkulün özellikleri ile fiyatını açıkladı. 

sgk manisa gayrimenkul satışı

Satışa Konu Gayrimenkulün Özellikleri

Kurum 17 bin 165 m2 büyüklükte olan gayrimenkulün özelliklerine dair "Satışa konu taşınmazın bulunduğu bölgede tarımsal araziler ,üzüm bağları, zeytinlikler, meyve bahçeleri, taşınmazla benzer nitelikte tarla üstü çiftlik yapıları ile tek katlı barınma ve depo amaçlı yapılar mevcuttur. Bölge tarımsal fonksiyonlu gelişmiştir. Taşınmazın hali hazırda üzerinde üzüm bağı ,meyve bahçesi ve mevsimsel ürün ekimi için kullanılmaktadır." açıklamasında bulundu. 

Gayrimenkulün Satış Fiyatı 

SGK özellikleri ilan edilen tarla ve evin dahil olduğu gayrimenkul için 330 bin TL fiyat belirlendiğini duyurdu. Vatandaşlar ihaleye katılıo bu fiyat üzerinden tekliflerini sunacaklar. 

İHALEYE KATILMAK İÇİN

Söz konusu ihaleye katılmak isteyen vatandaşlar ihale tarihi 17 Şubat tarihine kadar başvurularını yapacaklar. Başvuru işlemleri Manisa Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğüne yapılacak. Başvuruya katılacak olanlar kurumdan ihale şartnamesini alacaklar. Satış şartlarının, fiyatların uygun olması durumunda ise başvuru işlemi tamamlanacak ve 17 Şubat tarihinde ihaleye katılım sağlanacak. 

Vatandaşlar ihale ile ilgili tüm detayları Manisa Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü İcra Satış Servisinden öğrenebilecekler. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@