SGK Emlakçı Oldu, Ucuz Satılık Daire İlanları Yayımlandı! Çok Sayıda İlde 50 Bin Liraya Apartman Dairesi Satılıyor

SGK lojman satışı ihaleleri yayımlandı! 2022 yılında ucuz ev sahibi olmak isteyen kişilere SGK gayrimenkul satış ilanları ile büyük fırsatlar sunuldu. SGK ihale ilanları ile ucuz konut duyularıl!

SGK Emlakçı Oldu, Ucuz Satılık Daire İlanları Yayımlandı! Çok Sayıda İlde 50 Bin Liraya Apartman Dairesi Satılıyor

Sosyal Güvenlik Kurumu SGK ihaleleri tüm hızı ile devam ederken düzenlenen ihaleler kapsamında ev sahibi olmak isteyen kişilere de büyük fırsat sunuldu. SGK satılık gayrimenkul ilanları ile farklı şehirlerde yer alan çok sayıda konut, apartman dairesi, işyeri ve dükkan satışa sunuldu.

Yükselen konut fiyatları nedeniyle vatandaş ev sahibi olmakta zorlanırken yaşanan süreçte ucuz ev almak isteyen kişiler kurumlardan, bankalardan ve icradan satılık ev ilanları daha düşük fiyatla satılması nedeni ile takip edilmeye başlanmıştı. Süreçte gayrimenkul için icra satış ilanları yayımlayan kurumlardan biri de SGK oldu. Sosyal Güvenlik Kurumu SGK gayrimenkul satış ilanları için detaylar haberimizde!

SGK İCRA SATIŞ İLANLARI! İHALE İLE KONUT SATIŞI YAPILAN EVLER KAÇ TL?

SGK Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından yayımlanan yeni ihale ilanları ile yurdun farklı illerinde yer alan çok sayıda taşınmaz satışa sunuldu. Apartman dairesi, müstakil ev, depo, işyeri, arsa ve tarla gibi farklı gayrimenkul ilanları yayımlanırken bu ilanlar için başvurular için tüm detaylar yine ilanlar üzerinden yayımlanıyor.

sgk icra satış ilanları

SGK ihale ilanları kurumun resmi internet sitesi olan NET SSK GOV TR üzerinden duyurulurken her ilanda açık artırma yöntemi ile yapılacak olan satışlar için belirlenen ihale tarihi ve saati gibi bilgilere yer veriliyor.

sgk ilanları 2

Yayımlanan ilanın hemen yan bölümünde yer alan Detay linkini tıklayan kişiler satış için gerekli olan ilan numarası, satış tipi, konutun satışa esas bedeli, teminat bedeli, bulunduğu il, ihale tarihi ve başlangıç saati gibi bilmeleri gereken tüm bilgilere ulaşabiliyorlar. Bu bilgilere ek olarak favori seçeneği de sunan SGK favorilerinize eklediğiniz ilanları daha kolay bir şekilde takip etmenizi sağlıyor.

sgk 50 bin tl daire satış ilanı

SGK LOJMAN SATIŞLARI SÜRÜYOR MU, SGK'DAN SATILIK ARAÇLAR, EV NASIL ALINIR?

Bir dönem yaptığı ucuz lojman satışları ile adından söz ettiren SGK şimdi de hacizli evleri ucuz fiyatlarla satışa sundu. Prim borçlarına karşı haczedilen gayrimenkuller piyasa fiyatının çok daha altına satışa sunulurken tüm ilanlar kurumun resmi internet sitesi üzerinden yayımlanmaktadır. Başvurular da yine bu ilanlar üzerinden belirtilen tarihlerde ihale üzerinden yapılır. SGK tarafından Trabzon'da yer alan apartman dairesi için belirlenen satış fiyatı 50 bin TL oldu.

SONRAKİ HABER