SGK İl Müdürlüğü Ankara Çankaya'da 110 m2 Daire Satıyor

Sosyal Güvenlik Kurumu, Ankara'nın Çankaya İlçesinde 110 m2 büyüklükte daireyi satışa çıkardı. İhale ile gerçekleştirilecek satış için muhammen bedel 680 bin TL olarak açıklandı.

Emlak Haberleri 01.03.2022 - 10:41 01.03.2022 - 10:41 Mustafa Karagöz

SGK Başkanlığı Rüzgarlı Sosyal Güvenlik Merkezi daire satışı için aracı olacak olan kurum. Kurum daire satışına ilişkin açıklamasında; 6183 sayılı A.A.T.U.H.Kanuna göre açık arttırma suretiyle satışın yapılacağını açıkladı. Açık artırma ile alınabilecek daire için başvurular başlamış olup istekliler için bir kılavuz yayımlandı. 

SGK'DAN ANKARA'DA DAİRE SATIŞI

İhaleye katılmak isteyenler için süreç 1 Mart tarihi itibariyle başlamış olup 17 Mart tarihine kadar devam edecek. İhale işlemleri 11.20'de başlayacak ve bu saate kadar başvurular kabul edilecek. İlk ihale tarihinde satış gerçekleşmezse bir hafta sonra 24 Mart tarihinde ikinci ihale düzenlenecek. İhale işlemleri Rüzgarlı Sosyal Güvenlik Merkezi İhale Salonunda yapılacak. Bu salon Rüzgarlı Cad. No:8 Ulus / ANKARA adresinde bulunmakta. 

sgk ankara çankaya konut satışı 1

SATIŞI YAPILACAK OLAN DAİRENİN ÖZELLİKLERİ

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı satışı yapılacak olan dairenin Ankara'nın Çankaya İlçesi Kavaklıdere Mahallesinde yer aldığını duyurdu. Tunalı Hilmi Caddesinde yer alan binada bulunan daire; giriş katta yer almakta. Dairenin özelliğine ilişkin kurum " 1. katta yer alan, bina girişine göre yanda ve batı güney, doğu cephede yer alan taşınmazdır. Salon, 3 oda, mutfak, banyo, WC, 4 balkon, antre,hol hacimlerinden oluşmakta olup, brüt 110,00 m2 dir."

Daire için belirlenen muhammen bedel 680 bin TL olarak açıklandı. 

İHALE BAŞVURU İŞLEMLERİ

İlgili gayrimenkul için başvuru işlemleri SGK Başkanlığı Rüzgarlı Sosyal Güvenlik Merkezine yapılacak. Yine ihale ile ilgili detaylar, ihale şartnamesi bu kurumdan alınabilecek. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@