SGK Satılık Araçlar ve Gayrimenkuller İlanları: Pazarlık İle 55 Bin Liraya 2. El Araç ve Ucuz Satılık Ev İlanları

SGK ihaleleri ile ucuz ev ve araba satışına başlandı! SGK satılık gayrimenkuller ile ucuz konut satışı imkanı sunulurken lojman satışı yanı sıra icralık evler ve SGK hacizli araç satışı duyuruları!

Emlak Haberleri 17.02.2022 - 14:25 17.02.2022 - 14:26 Gülcan Özer

Sosyal Güvenlik Kurumu SGK beklenen Şubat ilanlarını yayımladı. Yayımlanan ihale ilanları ve duyuruları ile kelepir fiyatla ikinci el konut ve araç satışları yapılmaya başlandı. Son dönemde hem satılık konut fiyatları hem de araç fiyatlarında yaşanan yükseliş nedeni ile SGK ihale ilanları daha yakından takip edilmeye başlanmıştı. 

Süreçte beklenen şubat ayı güncellemesini yapan SGK farklı illerde yer alan lojman, apartman dairesi, dükkân ve depo gibi taşınmazların yanı sıra ikinci el icradan satılık hacizli araçlar listesi de duyurdu. Bazı ilanlarda sadece açık artırma yazılırken bazı ilanlarda ise satışın pazarlık usulü ile yapılacağı bilgisine yer verildi. Özellikle de SGK hacizli araçlar listesinde pazarlık yöntemi ağırlık kazandı. 

SGK HACİZLİ ARAÇ SATIŞI! ŞUBAT 2022 İLANLARI İLE SATILIK HACİZLİ ARAÇLAR KAÇ TL?

Sosyal Güvenlik Kurumu SGK üzerinden satışa sunulan hacizli araçlar listesi güncellendi. Güncellenen listede Kırklareli, İstanbul, Amasya, İzmir ve Ankara başta olmak üzere pek çok ilde yer alan ucuz fiyatlı 2. el araba ilanları yer aldı. 

sgk satılık araçlar

Satışa sunulan araçlarda 2010 model Hyundai beyaz kamyonet 30 bin liraya satışa sunulurken 2009 model Temsa dolmuş ise 100 bin liradan başlayan fiyatla pazarlık usulü satışa sunuldu. 

sgk satılık gayrimenkuller

SGK SATILIK GAYRİMENKULLER, SGK'DA SATILIK LOJMAN İLANLARI! 

Konut fiyatları büyük bir hızla yükselmeye devam ederken SKG lojman satışları ve ikinci el konut satışları için beklenen Şubat ilanları ile yine piyasa fiyatının çok daha altında konut sahibi olma fırsatı tanıdı. Satışa sunulan taşınmazlar arasında Bolu'da bulunan 3 katlı bina için satış fiyatı 490 bin TL olarak ilan edilirken Afyon'da yer alan site içerisindeki lüks daire için satış fiyatı ise 220 bin TL olarak ilana çıktı. 

SGK'DAN İCRALIK DAİRE, EV, LOJMAN, HACİZLİ ARAÇ NASIL ALINIR?

Satılık araç ve ev almak isteyen kişiler için tüm ilanlar kurumun resmi internet sitesi olan SGK GOV TR üzerinden duyurulmakta olup bu ilanlara başvurular her ilanda belirtilen tarih ve saatte düzenlenen ihale üzerinden yapılmaktadır. İhale yöntemi ile satış yapılırken ihalede en yüksek teklifi veren taşınmazı alma hakkı elde etmektedir.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@