SGK Taşınmaz Satışı Resmi Gazete'de: 79 Adet Büro ve Dükkan Satışta!

Son dönemde sık sık yapmış olduğu taşınmaz satışları ile adından söz ettiren SGK 20 Şubat 2021 tarihli Resmi Gazete ile yeni satış ilanlarını duyurdu.

SGK Taşınmaz Satışı Resmi Gazete'de: 79 Adet Büro ve Dükkan Satışta!

Son dönemde sık sık yapmış olduğu taşınmaz satışları ile adından söz ettiren SGK 20 Şubat 2021 tarihli Resmi Gazete ile yeni satış ilanlarını duyurdu. Sosyal Güvenlik Kurumu SGK Tokat'ta bulunan 79 adet büro ve dükkanın satış işlemleri için ihaleye çıktı.

20 BİN LİRADAN BAŞLAYAN FİYATLARLA DÜKKAN VE İŞYERİ SAHİBİ OLMA İMKANI!

Satışa sunulan taşınmazların bedeli konumuna ve büyüklüğüne göre belirlenirken ihale şartnamesinde en düşük muhammen bedel 1. katta yer alan büro için belirlenen 20 bin TL oldu.

Mülkiyeti Sosyal Güvenlik Kurumu'na ait olan 79 taşınmaz açık artırma usulüne göre satışa sunuldu. Tokat'ın Turhal ilçesine yer alan Müftü Mahallesi sınırları içerisinde yer alan dükkan ve bürolar için açık artırma 3 Mart 2021 tarihinde başlayacak olup 5 Mart 2021 tarihinde sona erecek.

SGK Taşınmaz Satışı Resmi Gazete'de: 79 Adet Büro ve Dükkan Satışta! - Resim 1

İhale şartnamesinin PDF Formatına ulaşmak için TIKLAYINIZ...

Satın alınmak istenilen gayrimenkul için belirlenen Şartname satın alma bedeli ve teminat bedelini; tahsilata yetkili bankalara “Sosyal Güvenlik Kurumuna ödeme yapma” talebiyle müracaatta bulunarak, “Kurumsal Tahsilatlar” “SGK Mosip Sistemi” “Borca Karşılık Tahsilat” menüsünden TCKN veya Vergi Numarası ile 32 kodundan “Saymanlık Tokat Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Muhasebe” seçilerek Şartname Bedeli/ Kesin Teminat yatırılarak, Kurumun İnşaat ve Emlak Daire Başkanlığı Adakale Sok.No.30 Kızılay/ANKARA veya Turhal Sosyal Güvenlik Merkezi Yunus Emre Mah. Menderes Cad. No: 188 Turhal/TOKAT adresinden alınması zorunlu tutulacak.

İhaleye katılmak isteyen kişi ve kurumların ilgili evrakları hazırlayarak ihale başvurusunu satın almak istedikleri taşınmaz için belirlenen ihale tarihinden bir önceki gün en geç saat 16'ya kadar ihalenin yapılacağı adrese teslim etmeleri yeterli olacak. İhale hakkında detaylı bilgi almak isteyenler SGK kurumuna ait olan 0312 585 61 46 /585 61 47/ 585 61 44 /585 61 34 numaralı telefonları arayarak sorularını iletebilecek. İhale ile satılan taşınmazlar KDV'den muaf tutulacak.