Shell'den 200 TL'lik Bedava Akaryakıt! Garanti Bankası Duyuru Yayımladı

Garanti BBVA müşterilerine başlattığı bir kampanya ile 200 TL'lik Ücretsiz Bedava Akaryakıt sağlayacak. Shell üzerinden yapılacak alışverişler için geçerli kampanya detayları da açıklandı.

Gündem 29.11.2021 - 12:40 29.11.2021 - 12:40 Mustafa Karagöz

Akaryakıt fiyatlarına yapılan zamların ardından bankaların ve firmaların kampanyalarını araştıranlar için Garanti BBVA'dan yeni bir fırsat geldi. Yeni kampanya ile 200 TL değerinde akaryakıt ücretsiz olara sağlanacak. 

GARANTİ BBVA'DAN 200 TL'LİK AKARYAKIT KAMPANYASI

Garanti BBVA başlattığı kampanyanın detaylarını resmi sitesinden açıkladı. Müşterilerin kampanyadan 2022 yılı başına kadar yararlanabileceklerini açıklayan Garanti BBVA hem şartları hemde sunulan olanakları açıkladı.

Bu kapsamda 200 TL'lik akaryakıt kampanyası 31 Aralık tarihine kadar geçerli olacak. Kampanya'dan yararlanmak için ise Kazançlı Kasko veya Arabam Garantide sigortası satınması gerek. Kampanyadan hem bireysel müşteriler hemde KOBİ müşterileri yararlanabilecek. 

Banka kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler için yaptığı açıklamasında "Kampanya 18 Ekim 2021 – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında geçerlidir. Poliçe tanziminin (üretim) belirtilen kampanya süresi içinde yapılmış olması gerekmektedir." bilgisini verdi. Bu açıklama kapsamında poliçenin düzenleme tarihinin kampanya tarihleri içinde olması gerek. 

200 TL'lik kampanya için müşteriler Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet vr Garanti BBVA şubelerinden satın alınacak Arabam Garantide ve Kazançlı Kasko poliçeleri sonrası tanımlanacak. Binek araçlar için geçerli olacak bedava akaryakıt kampanyası 200 TL'lik Smart puan şeklinde kullanılacak. Smart puanlar istenilen bir araçta kullanılabilir. Söz konusu hakkın kullanımı ise poliçe başlangıç tarihinden 45 gün sonra gönderilecek SMS ile tanımlanacak. 

Son bir uyarıda satın alınan poliçenin iptal edilmesi durumunda 200 TL'lik akaryakıt hakkının iptal edileceği şeklinde oldu. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@