Show TV'nin Yeni Dizisi Üç Kuruş Nerede Çekiliyor, Konusu Ne, Oyuncuları Kimler? Çıngıraklı Mahallesi Nerede?

Show TV'nin merakla beklenen dizisi Üç Kuruş, ilk bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Üç kuruş dizisi nerede çekiliyor? Üç Kuruş dizisinin konusu nedir, oyuncu kadrosunda kimler var?

Emlak Magazin 01.11.2021 - 20:54 01.11.2021 - 20:54 Engin Uzunoğlu

Show TV'nin uzunca bir süredir tanıtımları yapılan ve oldukça merak uyandıran Üç Kuruş dizisi ilk bölümü ile izleyicilerle buluştu. İlk bölümü ile beğeni toplayan Üç Kuruş dizisi için çok sayıda araştırma yapılmaya başlandı. Üç Kuruş dizisinin konusu nedir? Üç Kuruş dizisi nerede çekildi? Üç Kuruş dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? 

ÜÇ KURUŞ DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Üç Kuruş dizisi oldukça merak uyandıran bir konuya sahip olması ile ön plana çıkıyor. Bir Roman mahallesi olan Çıngıraklı Mahallesi'nin hakimi olarak bilinen Kartal karakteri ile Komiser Efe'nin kovalamacası dizide konu ediliyor. Kanunsuz işler yapan, kumarhane ve bahis çetesinin lideri olan Kartal'ın peşinde olan Komiser Efe hiç beklenmedik bir olay ile sarsılır. İşlenen bir cinayet Kartal ile Komiser Efe'yi bir araya getirir. Olaylar da bundan sonra gelişir. 

üç kuruş dizisi oyuncu kadrosu

ÜÇ KURUŞ DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Show TV'nin reyting listelerini sallaması beklenen dizisi Üç Kuruş için merak edilen bir konu da dizi çekimlerinin nerede yapıldığıdır. Dizinin ana platosunun İstanbul'un Nişantaşı ilçesine kurulduğu bildirildi. Ancak çekimler yalnızca Nişantaşı ilçesinde yapılmıyor. Yapımcı firmanın verdiği bilgilere göre Üç Kuruş dizisinin çekimlerinin bir kısmı da Balat'ta yapılıyor. 

ÇINGIRAKLI MAHALLESİ NEREDE?

Üç Kuruş dizisinde Çıngıraklı Mahallesi olarak adı geçen yerin neresi olduğu merak ediliyor. Çıngıraklı Mahallesi'nin İstanbul Balat'ta bulunan Lonca Mahallesi olduğu belirtiliyor. Dizi çekimlerinin önemli bir kısmı da bu mahallede yapılıyor. Çıngıraklı Mahallesi hakkında internette çokça arama yapılıyor. 

üç kuruş dizisinin konusu ne

ÜÇ KURUŞ DİZİSİ OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Üç Kuruş dizisinde oldukça geniş bir oyuncu kadrosu bulunuyor. Kaliteli isimlerin bir araya geldiği dizide Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Damla Makar, Nesrin Cavadzade, Uğur Yıldıran, Aylin Engör, Civan Canova, Aytaç Uşun, Cenk Kangöz, Diren Polatoğulları, Aslıhan Malbora, Nursel Köse ve Ercan Kesal yer alıyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@