Sıfır Araç Alacaklar Volkswagen'e Koşsun! Görülmemiş Faiz Oranları ve Kolay Ödeme Yöntemleriyle Sıfır Araç Fırsatı

ÖTV düzenlemesi devam ederken sıfır araç almak isteyenler için otomobil markaları yeni kampanyalarını açıklamaya devam ediyorlar. Volkswagen yeni sıfır araç kampanyasını açıkladı.

Sıfır Araç Alacaklar Volkswagen'e Koşsun! Görülmemiş Faiz Oranları ve Kolay Ödeme Yöntemleriyle Sıfır Araç Fırsatı

Hükümet tarafından bir süredir beklenen ÖTV matrah indirimi açıklanmıştı. Matrah düzenlemesinin fiyatlara yansıyacağının açıklanması üzerine bir süredir sıfır araç alma hayali kuran ancak fiyatlardan dolayı hayallerini sürekli olarak erteleyen vatandaş harekete geçmeye başladı.

Fiyatlara yavaş yavaş yansıyacağının açıklanmasının ardından otomobil markaları bu süreçte yeni araç kampanyalarını açıklamaya başladılar. Bu markalardan birisi de Volkswagen oldu. Kendi çatısı altında kredi vermeyi planlayan otomobil markasının düşük faizli kredi kampanyası ile birlikte şimdiden vatandaşı harekete geçirdiği öğrenildi.

VOLKSWAGEN ARAÇ ALMAK İSTEYENLERE AVANTAJLI FİYAT PAKETLERİNİ AÇIKLADI

volkswagen-sıfır-arac

Araç almak ancak banka kredisi yerine uygun avantajlarının olması sebebiyle Volkswagen’i tercih edecek vatandaşlar için Doğuş Finans aracılığı ile kredi veriliyor. Kredi faiz oranı ise pek çok bankaya göre uygun olmakla birlikte yüzde 1.64 olarak açıklandı.

Uygun faiz oranları ile alabileceğiniz kredi sayesinde Volkswagen sıfır araç alma imkanı sunuyor. Düşük kredi faiz oranlarından yararlanabilmek için araç kredisi alınırken aynı zamanda Hep Yeni Paketinin alınması gerekmektedir. Bu paket ile birlikte aracın ilk günkü gibi korunması için gerekli önlemleri almış olursunuz.

VOLKSWAGEN KOLAY ÖDEME SEÇENEKLERİ SUNUYOR

Kampanya ile birlikte internet sitesinde detaylar da açıklandı. 6 ile 48 ay arasında vade kullanacak olan vatandaşlar yüzde 1.64 oranında faiz oranlarından yararlanabilecekler. Ancak daha yüksek vade kullanıp 49 ile 60 ay arasına çıkarmak isteyenler için faiz oranı yüzde 1.74 olarak açıklandı. Farklı vade seçenekleri ile özel bir ödeme planı oluşturmak isteyenler için ise yetkili servisler aracılığı ile bir planlama yapılabilir.

SONRAKİ HABER