Sıfır Araç Alacaklara Fiat Egea'dan Görülmemiş Kampanya! En Uygun Faiz Oranlarıyla Hayalinizdeki Arabaya Kavuşun

Sıfır araç almak isteyenler için yeni bir kampanya düzenlendi. En uygun kredi faiz oranlarıyla Fiat Egea sahibi olma fırsatı yakalayın.

Sıfır Araç Alacaklara Fiat Egea'dan Görülmemiş Kampanya! En Uygun Faiz Oranlarıyla Hayalinizdeki Arabaya Kavuşun

Araç piyasasını hareketlendiren yeni bir karar verilmiş ve bu süreç içerisinde ÖTV matrah düzenlemesine gidilmişti. Araç sahibi olabilmek isteyen ancak bir süredir fiyatların yükselmesi nedeniyle bu hayalinden vazgeçmek zorunda kalan vatandaşlar için araba almanın tam zamanı olduğu ifade ediliyor.

ÖTV matrah düzenlemesi ile birlikte araç fiyatlarında ciddi bir indirimin gerçekleşmesi bekleniyor. Araç almak isteyenlerin uzun zamandır beklediği fırsat ayaklarına geldi. Ancak uzmanlar araç fiyatlarının kademeli olarak düşebileceğini ifade ediyorlar. Araç segmentlerine göre 60 bin liraya kadar indirim uygulanabileceği belirtildi.

FİAT SIFIR ARAÇ ALACAKLARA ÖZEL FAİZ İNDİRİMİ DÜZENLEYECEK!

fiat-egea-arac

Fiat tarafından düzenlenen yeni bir araç kampanyasının ardından pek çok kişinin araç alma hayallerini gerçekleştirebileceği ifade edildi. Fiat Egea marka araç alacaklar için vadeli olarak kredi verilecek. 50 bin lira limitli olarak verilecek kredi için vade süresi ise 12 ay olarak belirlendi.

Fiat Egea özelinde kredi alacak olan vatandaşlara Fiat tarafından sunulan kredi faiz oranı yüzde 0.99 olarak açıklandı. Araç firmasının resmi internet adresinden konu hakkında açıklama yapıldı. Kampanyanın detaylarına yer verildi. Kampanyanın 1 Eylül tarihine kadar geçerli olması bekleniyor.

FİAT EGEA ALACAKLARA ÖZEL CAZİP KAMPANYA HAZIRLANDI

Fiat Egea kampanyasının detayları açıklandı. Krediden yararlanmak isteyenlerin aynı zamanda ‘marka Kasko’ yaptırmaları gerekiyor. Anlaşmalı sigorta şirketleri aracılığı ile yapılacak olan sigorta poliçeleri için geçerli olduğu belirlendi. Şirket tarafından kampanya koşullarının isteğe bağlı olarak değiştirilebileceği belirtildi.

SONRAKİ HABER