Sıfır Araç Alana Ucuz Kredi Kampanyası Geri Döndü! Akbank ve Garanti Bankası 6 Ay Ertelemeli 0.49 / 0.69 Taşıt Kredisi

Bankaların bahar kredisi yüzleri güldürdü! Sıfır araç kampanyaları Nisan ayında vites arttırırdı. Anlaşmalı markalar ve belirlenen modelleri satın alan kişilere ertelemeli, düşük faizli araç kredisi!

Finans 13.04.2022 - 07:50 13.04.2022 - 07:55 Gülcan Özer

Bankalardan vatandaşa çifte bayram yaşattıracak kredi müjdesi geldi. Hatırlanacağı üzere 2020 senesinde tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi nedeni ile Türkiye'de de zorunlu kısıtlama ve karantina kararları hayata geçirilmişti. Yaşanan süreçte ekonomiyi ayakta tutabilmek adına Merkez Bankası kredi musluklarını sonuna kadar açmıştı. 

Bu dönemde kamu bankaları arasında yer alan Halk Bankası, Vakıfbank ve Ziraat Bankası üzerinden devlet ucuz kredi destekleri vermeye başlamıştı. Vatandaşlara düşük faizli ihtiyaç kredisi ve 12 ay ertelemeli konut kredisi paketlerinin yanı sıra 0.69 faiz oranı ile de anlaşmalı otomobil markalarının yerli otomobil modelleri için taşıt kredisi verilmişti. Kampanya büyük ilgi görmüş, araç satışlarını patlatmıştı. 

EFSANE KREDİ KAMPANYASI GERİ DÖNDÜ: 0.49 VE 0.69 FAİZ ORANI İLE TAŞIT KREDİSİ VERİLECEK! 

Yükselen araç fiyatları nedeni ile araba markalarının satışları büyük bir hızla düşüşe geçerken araba markaları düşen satışlarını arttırmak amacı ile bu sefer kendi kampanyalarını kendileri başlatma kararı aldı. Başvuru rekortmeni olan ucuz kredi kampanyası bazı araba modeller için dev markaların kendileri tarafından tekrar kullanıma açıldı. 

nissan quashqai kampanyası

NİSSAN 6 AY ERTELEMELİ 0.49 FAİZLİ ARAÇ KREDİSİ: NİSSAN QASHQAI 2022 İÇİN KAMPANYA KOŞULLARI NELER?

Nissan tarafından açıklanan Nisan 2022 kampanyası kapsamında dev markanın en çok satan araba modelleri arasında yer alan Nissan Quashqai modelinde geçerli olmak üzere 200 bin liraya kadar 24 ay vadeli yüzde 0,49 faiz oranı ile 6 ay ertelemeli destek kredisi verileceği ilan edildi. 

 nissan juke-1

6 AY ERTELEMELİ YÜZDE 0.99 FAİZLİ 100.000 TL TAŞIT KREDİSİ HANGİ MODELDE GEÇERLİ?

Nissan Juke 2022 modelinde ise alıcılara Nissan Finans sistemi üzerinden 100 bin liraya kadar olan kredi taleplerinde geçerli olmak üzere 0.99 faiz oranı ile 12 ay vadeli kredi verileceği ilan edildi. Kampanyada 6 ay ertelemeli kredi seçeneği de bulunuyor. 

nissan micra

Aynı kredi seçenekleri Nissan Micra modelinde de geçerli olacak. Nissan Micra Nisan ayı fiyat listesi için başlangıç fiyatı 399 bin 900 TL olarak ilan edildi. 

toyota kredi kampanyası

TOYOTA NİSAN 2022 KREDİ KAMPANYASI: 0.69 FAİZLE ARAÇ KREDİSİ NASIL ÇEKİLİR?

Hem şehir hem de doğada araç kullanmayı sevenlere hitap eden Toyota Hilux 2022 modeli için 0.69 faiz oranı ile kredi verilirken kredi limiti ise 100 bin TL olarak sınırlandırıldı. 

kampanya açıklaması

Kampanyada verilen krediler Garanti Bankası ve Akbank üzerinden verilirken kredi başvuruları Toyota yetkili satış bayileri üzerinden yapılacak. 

Haber Kaynağı: Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@