Sıfır Araç Almak İsteyenlere Büyük Fırsat! Toyota En Düşük Faiz Oranı Garantisi Sunuyor

Sıfır araç almak isteyenler için Toyota görülmemiş bir kampanya düzenledi. Yeni kampanyasında en düşük faiz seçeneği ile herkesin araç sahibi olması amaçlanıyor.

Finans 18.09.2021 - 12:38 18.09.2021 - 12:40 Elif İşçi

Pandemi ile birlikte araç fiyatları cep yakmaya devam ediyor. Günümüzde sıfır araç almak pek çok vatandaş için neredeyse imkansız hale geldi. Bu süreçte ÖTV düzenlemesi yapılarak araç fiyatlarının biraz olsun kontrol altına alınması amaçlanmıştı.

Araç markaları hem satışları hızlandırmak hem de vatandaşa kolaylık sağlamak için çeşitli kampanyalar düzenlemeye başladılar. Kampanya düzenleyen araç markalarından birisi de Toyota oldu.

TOYOTA ARAÇ ALMAK İSTEYENLERE EN UYGUN FAİZ SEÇENEĞİ SUNUYOR!

toyota-sıfır-arac-kampanyası-1

Toyota tarafından araç almak isteyenler için yeni bir kampanya düzenlendi. Özellikle bankaların kredi faiz oranlarından şikayet edenler ve bu konuda kara kara düşünenler için markanın kendisi özellikle bir kampanya düzenledi.

Toyota, Yeni Proace City model araçlar için yeni bir düzenleme yapıldı. Belirlenen model araçlar için 12 ay vadeli olarak yüzde 0.69 faiz oranı ile kredi verileceği açıklandı. Konu hakkında Toyota resmi internet sitesi üzerinden detaylı bir açıklama yapıldı.

TOYOTA SIFIR ARAÇ KAMPANYASININ DETAYLARINI AÇKLADI

Toyota araç kampanyası ile birlikte bireysel müşteriler için Garanti BBVA ve Akbank tarafından 75 bin liralık finansman desteği verileceği öğrenildi. Bu finansman desteği için ise yüzde 0,69 oranında faiz oranı uygulanacak.

12 ay vadeli finansman desteği içerisinde toplam maliyet durumu yüzde 0.91 olarak açıklandı. Toyota sıfır araç kampanyası ile birlikte bir süredir araç sahibi olma hayallerini erteleyen vatandaşın araç alma hayallerini gerçekleştirebilecekleri ifade edildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@