Sıfır Araç Almak İsteyenlere Efsane Cuma Sürpizi! KİA Picanto ve Stonic Hepsiburada Yılın En Süper Fiyatıyla Geliyor

Hepsi Burada Efsane Cuma indirimleri kapsamında bir müjde de sıfır araç almak isteyenlere geldi. Hepsiburada Sıfır Araç kampanyası ile Kia Stonic ve Picanto için yılın en iyi fiyatı sunuldu!

Gündem 24.11.2021 - 16:14 24.11.2021 - 16:15 Gülcan Özer

Sıfır araç fiyatları cep yakmaya devam ederken yılı bitirmeden yeni arabasını satın almak isteyen kişilerin beklemiş oldukları kampanyayı Hepsi Burada başlattı. Hepsi Burada Efsane Cuma indirimli ürünler arasında sıfır araçta yer aldı! 

21 Kasım 2021 Pazar günü itibari ile başlayan süper indirim günleri için bugün sıfır araba sahibi olmak isteyen kişilere yönelik olarak Efsane Cuma indirimi fırsatı sunulacak. KİA markası altında üretilen ve markanın en çok satan amiral modelleri arasında yer alan Picanto ve Stonic modelinde yılın en efsane fiyatları ile anlık satış yapılacak. 

HEPSİBURADA EFSANE CUMA İNDİRİMİ NE ZAMAN BİTİYOR?

Bu sene 21 Kasım Pazar günü itibari ile başlayan Efsane Cuma indirimi 5 günlük süreye yayıldı. Efsane Cuma indirimi 26 Kasım 2021 Cuma günü saat 23:59 itibari ile ne yazık ki sona ermiş olacak. 

efsane cuma indirmleri

HEPSİBURADA KİA KAMPANYASI! KİA STONİC VE PİCANTO KAMPANYA DETAYLARI 

Hepsiburada KİA kampanya duyurusu ile beraber sitede geri sayım başladı. Bugün yani 24 Kasım 2021 Çarşamba günü saat 21:00'de dev kampanya kapsamında satış fiyatları ilan edilecek. Manuel vitesli ve benzinli KİA Stonic Cool ile Otomatik vitesli ve benzinli Kia Picanto Live modeli için sitede saat 21:00 tibari ile dev kampanya resmen başlamış olacak. 

İlan edilecek olan satış fiyatlarına ÖTV, KDV, plaka ve ruhsat masrafları dahil edilirken MTV ve trafik sigortası ise dahil edilmeyecek. 

HEPSİ BURADA KİA KAMPANYA ÖDEMESİ NASIL YAPILACAK?

Araç satın alan kişiler ödemelerini Anında havale ile ödeme yöntemi ile yapabilecekleri gibi Banka veya kredi kartı ile ödeme, Hepsipay cüzdanım ile ödeme, Garantipay ile ödeme, Worldpay ile ödeme, en fazla 2 kart kullanılması şartı ile Çoklu kredi kartı ile ödeme şeklinde yapabilecekler.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@