Sıfır Ev Almak İsteyenlere Konut Projelerinden Banka Kredisiz, Faizsiz Veya 0.64 Vade Farkı İle Bahar Kampanyaları!

Tam kapanma sonrası inşaat sektörü hızlı bir geri dönüş için kolları sıvarken konut projelerinin bahar kampanyaları başladı. Bazı projelerde faizsiz, vade farksız senetle satışlar yapılırken bazı projelerde ise düşük vade farkı ile yine taksitle, banka kredisiz ev sahibi olma fırsatı sunuldu. Yüzde 0.64 vade farkı ile taksitle satılan konut projeleri ve bahar fırsatları haberimizde...

Sıfır Ev Almak İsteyenlere Konut Projelerinden Banka Kredisiz, Faizsiz Veya 0.64 Vade Farkı İle Bahar Kampanyaları!

Bankaların yükselen konut kredisi faiz oranları nedeni ile vatandaşlar ev sahibi olma planlarını zorunlu olarak ertelemeye başlarken inşaat firmaları sıfır konut projeleri için beklenen bahar kampanyalarını duyurmaya başladılar.

Banka kredisiz, faizsiz, taksitle ev sahibi olmak isteyen kişilere farklı illerde yer alan çok sayıda projede pek çok fırsat sunulurken her projede şirketler kendileri belirlemiş oldukları seçenekler ile müşterilerine zorlanmadan, düşük peşinat ve ödeme imkanları ile gerçekten kira öder gibi ev sahibi olma imkanı sunmaya çalışıyorlar.

TEKNİK YAPI 0.64 VADE FARKI İLE SIFIR KONUT SAHİBİ OLMA İMKANI SUNDU!

Türkiye'nin en büyük markalı konut üreticisi firmaları arasında yer alan Teknik Yapı bahar kampanyası ile bankasız, faizsiz, kefilsiz 60 ay vadeli taksitle ev sahibi olma imkanı sundu. Teknik Yapı tarafından yapılan açıklama ile şirketin kendi bünyesinde satışa sunmuş olduğu konut projelerinde geçerli olmak üzere Ödemesi Kolay Faizi Olay adı verilen kampanya kapsamında 0.64 vade farkı ile 60 ay vadeli taksitli konut satışı yapılacağı ilan edildi.

Teknik Yapı Yücel Park konut projesi, Uplife Kadıköy konut projesi, Deluxia Park konut projesi için bu oran ve kampanya geçerli olurken Evora Denizli konut projesi için ise sıfır faiz ile 60 ay vadeli taksitli satış ve yüzde 15 indirim yapılacağı ilan edildi. Deluxia Park projesi kapsamında satışa sunulan ofisler için ise faizsiz 48 ay vadeli satışın yanı sıra "KDV Bizden" desteği sağlanacağı ilan edildi.

Sıfır Ev Almak İsteyenlere Konut Projelerinden Banka Kredisiz, Faizsiz Veya 0.64 Vade Farkı İle Bahar Kampanyaları! - Resim 1

EMLAK KONUT GYO 0.99 VADE FARKI İLE KONUT KREDİSİZ, TAKSİTLE EV SAHİBİ OLMA İMKANI

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından satışa sunulan konut projleri için banka kredisiz yüzde 0.99 vade farkı ile 120 ay taksitle satış fırsatı devam ediyor. Emlak Konut Bizim Mahalle Konut Projesi, Köy Zekeriyaköy Konut Projesi başta olmak üzere pek çok projede satışlar sürüyor.

Sıfır Ev Almak İsteyenlere Konut Projelerinden Banka Kredisiz, Faizsiz Veya 0.64 Vade Farkı İle Bahar Kampanyaları! - Resim 3

TAHİNCİOĞLU KONUT PROJELER İÇİN YÜZDE 0.69 / 0.79 VADE FARKI ve FAİZSİZ TAKSİTLE EV SAHİBİ OLMA FIRSATI SUNUYOR!

Türkiye'nin en büyük konut üreticileri arasında yer alan Tahinciloğlu grup tarafından inşa edilen NidaPark markalı konut projeler için farklı çok sayıda seçenek bulunurken isteyen kişilere banka kredisiz, dosya masrafsız 36 aya kadar vadeli faizsiz taksitle ev sahibi olma imkanı sunuluyor. Yine isteyen kişiler 60 ay vadeli yüzde 0.69 ya da 0.79 vade farkı uygulanan projelerden de satın alabiliyor.

SONRAKİ HABER