Sıfır Kilometre Araç Alacaklar Dikkat, Bu Fırsatlar Kaçmaz! Fiat, Hyundai, Renault, Opel Araba Kampanyaları

Yeni bir otomobil satın almak isteyenlere markalar tarafından düzenlenen kampanyalarla oldukça cazip teklifler yapılıyor. Şu anda en avantajlı araba kampanyaları hangi firmalarda?

Finans 12.10.2021 - 22:27 12.10.2021 - 22:36 Engin Uzunoğlu

Sıfır kilometre otomobil satın almak isteyenler firmaların araba kampanyalarını incelemeye devam ediyorlar. Otomobil firmaları satış rakamlarını arttırabilmek için her ay farklı şekilde oluşturdukları araba kampanyaları ile müşterileri ikna etmeye çalışıyorlar. Müşteriler ise cazip imkanları kullanarak oldukça uygun maliyetlerle sıfır kilometre ototomobil satın alabiliyorlar.

Yeni bir araç satın almayı düşünenler şu anda piyasa araştırması yapmaya devam ediyorlar. Otomobil markalarının kampanyalarını inceleyen vatandaşlar sıfır faizli krediler, nakit indirimler ve diğer avantajlarla oluşturulan imkanları kullanabiliyorlar. Peki şu anda hangi firma hangi kampanya ile hangi model araçları büyük avantajlarla satıyor? İşte Ekim ayının dikkat çeken araba kampanyaları... 

EKİM 2021 FİAT ARABA KAMPANYALARI

Fiat tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre müşterilere kredi desteği veriliyor. Fiat Egea model otomobiller için müşteriler 50 Bin TL kredi desteği alabiliyorlar. Bu kredi desteğinin 12 ay vadeli olduğu bildirilirken aylık faiz oranı yüzde 1,29 olarak açıklandı. Fiat Egea 50 Bin TL kredi desteğinden yararlanmak isteyen müşterilerin Marka Kasko yaptırmaları gerektiği bildirildi. 

fiat egea

EKİM 2021 HYUNDAİ ARABA KAMPANYALARI 

Hyundai firması oldukça geniş bir kampanya süreci ile Ekim ayına başladı. Buna göre 2021 model Hyundai i10 sıfır kilometre araç satın almak isteyen müşterilere 12 ay vadeli ve aylık 0,99 faizli 50 Bin TL kredi desteği veriliyor. Hyundai i20 model otomobil satın almak isteyen müşteriler ise 10.200 TL indirim imkanından yararlanıyor. Ayrıca tercih eden müşterilere Hyundai i20 model otomobil satın alımında nakit indirim yerine 12 ay vadeli ve aylık yüzde 0,99 faizli 75 Bin TL kredi imkanı tanınıyor. 

hyundai i20 araba kampanyası-2

EKİM 2021 RENAULT ARABA KAMPANYALARI 

Kampanyaları ile dikkat çeken otomobil markalarından birisi de Renault oldu. Renault'un Ekim ayı kampanyalarına sıfır faizli krediler damga vurdu. Buna göre 2021 model Renault Taliant satın almak isteyenler 12 ay vadeli ve sıfır faizli 60 Bin TL kredi kullanabiliyorlar. 2021 model Renault Yeni Megane Sedan satın almak isteyen müşteriler 12 ay vadeli 60 Bin TL krediden faizsiz olarak yararlanabiliyorlar. Ayrıca Renault bir diğer araba kampanyasında Yeni Taliant, Yeni Clio ve Megane Sedan modellerinde 2.000 TL takas indirimi imkanı veriliyor.

renault taliant

EKİM 2021 OPEL ARABA KAMPANYALARI 

Ekim ayı kampanyasına göre Opel de müşterilerine kredi desteği veriyor. Bu kapsamda müşteriler Opel Insignia model araç satın almak istediklerinde 490.900 TL'den başlayan fiyatlarla karşılaşıyorlar. Müşterilere bu otomobil için 12 ay vadeli 75 Bin TL'lik kredi sıfır faizle verilecek. Bu araba kampanyası Ekim ayının sonuna kadar devam edecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@