Sıfır Kilometre Araç Almak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı! Mitsubishi'den Faizsiz Kredi, 3 Ay Ödeme Erteleme!

Otomobil firmaları satış rakamlarını yükseltebilmek için avantajlı araba kampanyalarına devam ediyorlar. Mitsubishi de son kampanyası ile müşterileri cezbediyor.

Sıfır Kilometre Araç Almak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı! Mitsubishi'den Faizsiz Kredi, 3 Ay Ödeme Erteleme!

Türkiye'de Temmuz ayı otomobil firmaları için hiç de bekledikleri gibi geçmedi. Hedefledikleri satış rakamlarının oldukça uzağında kalan firmalar bundan dolayı Ağustos 2021 araba kampanyalarında müşterilere çok daha fazla imkanlar tanımaya başladılar.

AĞUSTOS 2021 ARABA KAMPANYALARININ ŞİFRESİ: FAİZSİZ KREDİ

Ağustos 2021 araba kampanyalarına tam anlamıyla faizsiz krediler damgasını vurdu. Neredeyse tüm markalar en bir bir otomobil modellerini faizsiz kredi kampanyasına sokarak müşterilere faiz kredi verip sıfır kilometre araç sahibi olmalarını sağlamaya başladılar.

MİTSUBİSHİ FAİZSİZ KREDİ KAMPANYASI

Faizsiz kredi kampanyası yapan otomobil firmalarına Mitsubishi de katıldı. Türkiye'de piyasası olan otomobil markalarından olan Mitsubishi'nin Ağustos 2021 kampanyasında müşteriler yüzde 0 faizle kredi verildiği duyuruldu. Bu kredi imkanından yararlanarak finansal destek alan müşterilerin sıfır kilometre otomobil sahibi olmaları kolaylaşıyor.

mitsubishi araba kampanyası

YENİ SPACE STAR İÇİN KOLAY SATIN ALMA İMKANI

Mitsubishi Türkiye'nin satışına önem verdiği otomobil modellerinden olan Mitsubishi Yeni Space Star model araç için müşterilere faizsiz kredi veriliyor. 12 Ay vadeli olarak verilen faizsiz kredinin miktarı 50 Bin TL olarak açıklandı.

YA FAİZSİZ KREDİ YA DA 3 AY ERTELEME

Mitsubishi tarafından yapılan kampanya bilgilendirmesine göre faizsiz kredi Mistubishi Yeni Space Star 1.2 Intense CVT model araçlar için geçerli olacak. Ayrıca Mitsubishi müşterilere kredi konusunda bir başka seçenek daha sunuyor.

12 ay vadeli 50 Bin TL krediyi yine müşterilerine vermeyi taahhüd eden firma aylık yüzde 0,50 faiz uygulayarak kredinin ödemelerini 3 ay erteliyor. Bu teklifleri değerlendiren müşteriler otomobil satın almak konusundaki tercihlerini belirleyerek sıfır kilometre araç sahibi oluyorlar.

Mitsubishi'nin faizsiz kredi kampanyasından yararlanmarak kolay bir şekilde sıfır kilometre araç sahibi olmak isteyenlerin Mitsubishi'nin yetkili satıcılarına gitmeleri ve araç satın alma işlemlerini başlatmaları gerekiyor. Kampanya kapsamında krediler müşterilere Garanti BBVA tarafından verilecek.

Mitsubishi tarafından yapılan açıklamaya göre Mistubishi Yeni Space Star 1.2 Intense CVT model araçlar için geçerli olan kampanyadan yararlanıp faizsiz kredi veya 3 ay ertelemeli kredi çekmek isteyenlerin bu imkandan 31 Ağustos 2021'e kadar yararlanabilecekleri açıklandı. Bu tarihten sonra Mitsubishi tarafından sağlanan kredi imkanları kullanılamayacak.