Sıfır Kilometre Peugeot Otomobiller İçin Faizsiz Kredi Kampanyaları!

Ocak 2022 Peugeot araba kampanyaları açıklandı. Peugeot iki modeli için müşterilere faizsiz kredi desteği veriyor. İşte Peugeot tarafından düzenlenen ve büyük yankı uyandıran araba kampanyaları...

Finans 12.01.2022 - 00:32 12.01.2022 - 00:32 Engin Uzunoğlu

Türkiye sıfır kilometre otomobil satın almak yüksek fiyatlardan dolayı oldukça zor bir hale geldi. Bundan dolayı da firmaların düzenledikleri araba kampanyalarına çok daha fazla ilgi gösterilmeye başlandı. Firmalar tarafından uygulamaya sokulan araba kampanyaları müşterilere çeşitli imkanları sağlıyor. bu imkanları değerlendiren müşteriler yüksek fiyatlara karşı biraz olsun avantaj elde edebiliyorlar. 

PEUGEOT OCAK 2022 ARABA KAMPANYALARI

Türkiye'de oldukça bilinen ve ciddi bir piyasası olan otomobil firmalarından Peugeot da araba kampanyalarını açıkladı. Peugeot tarafından düzenlenen araba kampanyalarında müşterilere verilen kredi destekleri dikkat çekiyor. Sıfır kilometre Peugeot satın almak isteyen müşterilere çeşitli kredi destekleri sağlanırken uygulanan faiz oranları büyük ses getirdi. iki model için faizsiz kredi veren Peugeot diğer kampanya modelleri için ise aylık yüzde 0,49 faiz uyguluyor. Peki Peugeot hangi otomobilleri faizsiz kredi ile satıyor?

PEUGEOT 208 FAİZSİZ KREDİ KAMPANYASI

Peugeton'un en temel otomobil modellerinden olan 208 için müşterilere faizsiz kredi imkanı tanınıyor. Bu kapsamda müşteriler Peugeot 208 satın alırken 50 Bin TL kredisi 12 ay vadeli ve faizsiz olarak kullanabiliyorlar. Bu kredinin kullanımında 262 TL tahsis ücreti ve 24 TL rehin tesis ücreti haricinde müşteriler herhangi bir ekstra ödeme ile karşılaşmıyorlar. Aylık 4.166 TL kredi taksiti ödeyerek bu kredi kullanılabiliyor. Bu faizsiz kredi kampanyasının 2021 model sıfır kilometre Peugeot 208 satın alımlarında geçerli olduğu bildirildi.

PEUGEOT RİFTER FAİZSİZ KREDİ KAMPANYASI

Peugeot tarafından açıklanan araba kampanyalarına göre Peugeot Rifter için de müşterilere faizsiz kredi desteği veriliyor. 65 Bin TL kredi 12 ay vadeli ve faizsiz olarak kullanılabiliyor. Müşteriler bu kredi kullanımında 341 TL tahsis ücreti ile 24 TL rehin tesis ücreti haricinde herhangi bir ek ödeme ile karşılaşmıyorlar. 12 ay vadeli 65 Bin TL'lik kredi sadece 2021 model sıfır kilometre Peugeot Rifter için geçerli olurken aylık taksitlerin 5.416 TL olduğu bildirildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@