Sıfır Maliyetle 20 Bin TL Kredi! Faizsiz Kredi Kampanyası Başladı!

Bayram sonrası uygun imkanlı kredi fırsatı arayan vatandaşlara faizsiz kredi müjdesini QNB Finansbank verdi. 

FİNANS 21.07.2021 - 13:37 25.07.2021 - 11:31 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de çok sayıda hem bireysel hem de işlletme açısında özel finansman desteklerine ihtiyaç duymaya devam ediyor. Zorlu ekonomik koşullarda yaşamlarını devam ettirmek zorunda kalan vatandaşlar uygun maliyetli kredilere dair geniş çaplı araştırmalar yapıyorlar. 

Maliyet nedeniyle çok sayıda vatandaş ihtiyacı olmasına rağmen kredi çekmekten uzak duruyorlar. Bu vatandaşları ikna edecek tek yol ise faizsiz kredisi kampanyaları oluyor. Faizsiz kredi fırsatını yakalayan vatandaşlar hemen kredi başvurusu yapıp kredi kullanmaya başlıyorlar. 

Faizsiz kredi arayan vatandaşlara müjdeli haberi QNB Finansbank verdi. QNB Finansbank'ın son kredi kampanyası açıklamasına faizsiz kredi kampanyası damgasını vurdu. Peki QNB Finansbank kimlere, ne kadar faizsiz kredi verecek? QNB Finansbank faizsiz kredi nasıl kullanılır?

QNB FİNANSBANK FAİZSİZ KREDİ KAMPANYASI

QNB Finansbank'ın faizsiz kredi kampanyasının ayrıntıları merak ediliyor. Yapılan açıklamaya göre bu faizsiz kredi imkanından finansman sıkıntısı yaşayan KOBİ'ler yararlanabilecek. Bu kampanyadan yararlanabilmek için ise bazı şartların kabul edilmesi gerekiyor. 

20 bin lira faizsiz kredi

SÖZÜNE BEDAVA KREDİ KAMPANYASI

QNB Finansbank'ın faizsiz kredi kampanyasının adına “Sözüne Bedava Kredi Kampanyası” adı verildi. Bu kapsamda KOBİ'lere destek verecek olan QNB Finansbank kredi koşullarına dair de bilgilendirme yaptı. Yapılan açıklamaya göre acil nakit ihtiyacı hisseden KOBİ'ler maliyetsiz kredi çekme fırsatı elde edecekler. 

NE KADAR FAİZSİZ KREDİ VERİLECEK?

QNB Finansbank faizsiz kredi kampanyası kapsamında müşteri olan KOBİ'lere 20 Bin TL kredi faizsiz olarak verilecek. Bu faizsiz kredi 12 eşit taksit halinde bankaya geri ödenecek. Bu krediye herhangi bir şekilde ekstra maliyet eklenmeyecek. Böylelikle müşteriler 20 bin TL'lik faizsiz krediyi ayda yaklaşık 1.600 TL olarak geri ödenecek. 

FAİZSİZ KREDİ KULLANMANIN ŞARTI NEDİR?

QNB Finansbank'ın fasizsiz kredi kampanyasından yararlanmanın bir şartı bulunuyor. Buna göre KOBİ müşterileri bu kredi imkanında faydalanabilecekler. KOBİ'ler işletmelerinin bankacılık işlemlerini QNB Finansbank üzerinden yapmaya başlamalılar. Bu şekilde faizsiz kredi kullanma hakkı elde edilmektedir.

QNB Finansbank faiz kıredi kampanyasının banka açısında amacı ilse kOBi müşterilerinin sayısını artttırmak oldu. KOBİ'leri destekleyen QNB Finansbank faizsiz kredi kampanyası ile müşlteri portföyünde yüksek bir artış kaydetmenin planlarını yapıyor. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@