Sigara zammına vatandaş tepki gösterdi! Esnaf rafları boşalttı! İşte güncel sigara fiyatları

Hafta sonu sigaraya gelen zam haberinin ardından sigara satan esnaflar ellerindeki sigaraları zamlı fiyattan satmak için rafları boşalttı.

GÜNDEM 05.08.2019 - 09:12 15.07.2021 - 00:14 SERHATMEDYA

Hafta sonu sigaraya gelen zam haberinin ardından sigara satan esnaflar ellerindeki sigaraları zamlı fiyattan satmak için rafları boşalttı.

Geçtiğimiz günlerde sigaralara yaklaşık 3 lira zam yapıldı. Sigara satan esnaflarda müşterilere zamlı sigaraları satmak için raflarındaki sigaraları raflardan indirdi.Sigaraların raflardan indirilmesinin ardından vatandaşlar tepki gösterdi. Sosyal medya platformları üzerinden esnafları yapmış olduğu bu hamleye tepki gösteren vatandaşlar esnaflara sitem etti.Ünlü Markalar EtkilendiTürkiye’de en fazla tüketilen sigara markaları gelen zamdan etkilendi. VATANDAŞ TEPKİ GÖSTERDİ!Yapılan zammın ardından diğer sigara markalarının ne zaman ve ne kadar zam yapacağı ise merak konusu oldu. Vatandaşlar yapılan zammın ardından esnafların raflardan sigaraları indirerek zamlı fiyat üzerinden sigaraları satmasına tepki gösterdi. Zamlı fiyatları sosyal medya hesapları üzerinden paylaşan vatandaşlar sıkıntılarını dile getirdi.SİGARAYA ZAM ÜSTÜNE ZAM GELDİGeçtiğimiz temmuz ayında da sigara ve alkola ÖTV zammı gelmiş ve ÖTV 50 kuruş daha artmıştı. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@