Sigaraya Bir Zam Daha! En Ucuz Sigaranın Fiyatı Değişti

Sigara fiyatlarına geçtiğimiz günlerde zam gelmişti. P.M. grubu sigaralara gelen zammın ardından J. grubu sigaralara da zam yapıldığı açıklandı. Zam sonrası en düşük sigara fiyatı yükseldi.

Gündem 05.10.2021 - 12:32 05.10.2021 - 12:32 Mustafa KARAGÖZ

Tütünlü mamuller grubunda yer alan ürünlere yeni zamlar geliyor. Daha önceki günlerde üretici kaynaklı bir gruba zam gelmişti. Yeni gün itibariyle bir üretici grubu daha sigara fiyatlarına zam yapıldığını duyurdu. 

J GRUBU SİGARALARA 1 TL İLE 2 TL ZAM

Bugünden itibaren geçerli olacak yeni zamlı fiyatlar ile grubun sattığı en düşük fiyatlı sigara 15.50 TL'ye yükseldi. Yine aynı gruba ait en pahalı sigara ise 18.00 TL'den satılacak. Pazartesi günü sabah saatlerinde P.M. grubunda yer alan sigaralara net 1 TL zam yapılmıştı. Hafta başından itibaren uygulanan zammın ardından bir diğer üretici grubu j.'de sigara fiyatlarını artırdığını bildirdi.

Yeni sigara zammına ilişkin açıklama ise Türkiye Tekel Bayiler Başkanı Özgür Aybaş tarafından açıklandı. Aybaş kişisel sosyal medya hesabından yapmış olduğu bir açıklama ile P. M. grubunun ardından bugün de J.. grubuna ait sigara fiyatlarına zam geldiğini söyledi. 1 TL ve 2 TL olarak yapılan zamlar ise 5 Ekim gününden itibaren geçerli olacak. 

ZAMLI SİGARA FİYATLARI

J. Grubunda bulunan 2 farklı sigaraya 2 TL zam geldi. Bu zam ile daha önceden 16 TL'ye satılan sigaralar 18 TL oldu. Grubun en düşük fiyatlı sigarası ise 14.50 TL'ydi. Zam sonrası bu sigara fiyatı 15.50 TL olurken daha önce 15.00 TL olan sigaralar ise 16.00 TL oldu. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@