Sıla Gayrimenkul Yatırımı Yapmaya Devam Ediyor!

Türk pop müziğinin sevilen isimleri arasında yer alan Sıla elde ettiği gelirleri emlak sektöründe değerlendirmeye devam ediyor.

Emlak Magazin 15.09.2018 - 00:00 15.07.2021 - 00:19 Serhat Karaman

Türk pop müziğinin sevilen isimleri arasında yer alan Sıla elde ettiği gelirleri emlak sektöründe değerlendirmeye devam ediyor.

Daha öncede satın aldığı taşınmazlar ile emlak magazin gündemine gelen Sıla yeni satın aldığı dairesi ile bir kere daha basına konu oldu. Gerek yaptığı sahne çalışmaları gerekse de konser ve kaset satışlarından yüksek paralar kazanan Sıla kazancını gayrimenkul sektöründe değerlendirmeyi tercih ediyor. Sıla Gençoğlu İstanbul'da Nerede Oturuyor?Sevilen şarkıcı Sıla İstanbul'da Galata'da oturuyor. Buraya taşınan ve hemen yanındaki daireyi de satın alarak iki daireyi birleştirerek kendisine daha ferah bir yaşam alanı oluşturan Sıla yine aynı bölgeden 2 daire daha aldı. Sıla Bostancı'da satın aldığı yeni dairesini hiç oturmadan hemen kiraya verirken diğer daire içinde kiracı aramaya başladı. Sadece İstanbul'da 4 dairesi olan güzel şarkıcının yazlık yatırımı yaptığı da biliniyor. Açık hava konserleri etkinliğinde tam 7 kez sahne alma başarısı gösteren Sıla'nın sadece bu konserlerinden 2 milyon lira kazandığı biliniyor. Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@