Siltaş Marina Lansman Öncesi Fiyat Avantajı İle Satışta

İstanbul'un köklü inşaat markalarından biri olan Siltaş Yapı tarafından hayata geçirilen Siltaş Marina konut projesi sunduğu imkanlar, cazip fiyat ve ödeme avantajları ile diğer İstanbul konut projeleri arasından sıyrılmayı başarıyor. 

İstanbul Konut Projeleri 09.05.2018 - 11:49 15.07.2021 - 00:21 Serhat Karaman

İstanbul'un köklü inşaat markalarından biri olan Siltaş Yapı tarafından hayata geçirilen Siltaş Marina konut projesi sunduğu imkanlar, cazip fiyat ve ödeme avantajları ile diğer İstanbul konut projeleri arasından sıyrılmayı başarıyor. 

Siltaş Yapı İstanbul'a Değer Katmaya Devam Ediyor 



Elektrikli otomobil şarj ünitesi, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, sauna, müzik odası, kreş, fitness, kütüphane ve sinema gibi pek çok projede olmayan özelikler sunan Siltaş Marina konut projesi Pendik bölgesinde yükseliyor. Şu anda projede lansman öncesi satış dönemi devam ederken bu döneme uygun konut fiyatları ve ödeme koşulları uygulanıyor. Projede 2 blokta yer alacak toplam 200 daireye ek olarak 4 ticari ünite de bulunuyor.



Siltaş Marina Nerede?



Pendik konut projeleri arasında yer alan Siltaş Marina konut projesi Pendik sahile 1 dakika, Pendik Marina'ya 3 dakika, Metro'ya 3 dakika, Yüksek Hızlı Tren Hattına 5 dakika, Sabiha Gökçen havalimanına 13 dakika ve 3. köprü bağlantı yoluna sadece 17 dakika mesafede bulunuyor.



Projenin yakın çevresinde Okan Üniversitesi ve Sabancı Üniversitesi gibi çok sayıda eğitim kurumu, Viaport, Neomarin ve Pendorya gibi alışveriş merkezleri de bulunuyor. Bu özelliği sayesinde proje lokasyan avantajı da sağlayarak yatırımlık konut projesi arayan kişilerin de tercih ettiği bir konut projesi olmayı başarıyor.



Siltaş Marina Fiyatları Ne Kadar?



Siltaş Marina fiyat listesi içerisinde bulunan daireler metrekarelerine göre değişkenlik gösteriyor. Siltaş Marina projesinde 2+1 daire, 3+1 daire ve 4+1 daire tiplerine yer verilirken lansman öncesi döneme özel olarak daire satış fiyatları 600 bin liralık başlangıç fiyatı ile satışa sunuluyor. Projede konut fiyatlarında indirime ek olarak 60 ay 0 faizli konut satış desteği de sunuluyor.



Siltaş Marina Ne Zaman Teslim Edilecek?



İstanbul 2020 teslim konut projeleri arasında yer alan proje 2020 yılının Mayıs ayında teslim edilmeye başlanacak. Emlak haberleri, TOKİ projeleri, konut kredisi ve yeni konut projeleriiçin emlak365.com sitemizi takip edebilir bizi daha kolay takip etmek için mobil uygulamalarımızı indirebilirsiniz…



Android uygulamamız için TIKLAYINIZ



İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ


Gelişmelerden Haberdar Olun

@