Şimdi Al, 1 Sene Sonra Ödemeye Başla! 12 Ay Ödemesiz Dönemli Merkez Ankara Ofis Satışları Başladı

Pasifik İnşaat ve Emlak Konut güvencesi ile inşa edilen Merkez Ankara konut projesi kapsamında ofis yatırımı yapmak isteyen kişilere 1 sene ödemesiz dönemli satışlar başladı. Merkez Ankara nerede?

Konut Projeleri 22.10.2021 - 15:33 22.10.2021 - 15:33 Gülcan Özer

Ankara Millet Bahçesi ile komşu konumu sayesinde hem oturmak hem de yatırım yapmak isteyen kişilere büyük fırsat sunan Merkez Ankara konut projesinde yeni kampanya duyuruldu. Kalan sınırlı sayıda ofis için ödeme imkanı sunulan kampanya kapsamında ofisini şimdi satın alan kişiler ödemesine ise isterlerse 1 sene sonra başlayabilecekler. 

Pasifik İnşaat ve Emlak Konut GYO ortaklığı ile inşa edilen projede Alışveriş Merkezi, ofis katları, açık hava restoranları ve ferah ofisleri ile öne çıkan projede konutların ardından ofislerin satışları için kampanya başladı. 

YÜZDE 0.99 FAİZ ORANI İLE 1 SENE ÖDEMESİZ DÖNEMLİ OFİS SATIŞLARI BAŞLADI! 

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın 2020 senesinde satış rekoru kıran şampiyon projesi olarak öne çıkan Merkez Ankara projesinde konut satışlarının tamamlanmasının ardından ofis satışları da başladı. 

Karma konut projesi olarak tasarlanan ve Ankara Millet Bahçesi ile komşu olan konumu ile lokasyon avantajı sunan Merkez Ankara projesi ilk 1 sene ödemesiz dönemli, 120 ay vadeli ve yüzde 0,99 faiz oranı ile satışa açıldı. Şehir manzaralı ve teraslı ofisleri ile ofis anlayışını baştan yaratacak olan projede açık hava alanları pandemi döneminde ortaya çıkan temiz hava ihtiyacını da karşılıyor. 

New York merkezli olarak hizmet veren dünyanın önde gelen mimarlık ofisleri arasında yer alan KPF imzası ile hazırlanan projede en küçüğü 63 m2 ve en büyüğü 448 m2 olarak tasarlanan ofisler satışa sunulurken ofis fiyatları ve ödeme koşulları hakkında bilgi satış ofisi üzerinden verilecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@