Şimdi Al 2020'de Öde İhtiyaç Kredisi Kampanyaları Başladı!

Bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları tüm hızı ile sürerken şimdi al 2020 de öde kampanyaları hız kazandı.

İHTİYAÇ KREDİSİ 26.09.2019 - 21:00 15.07.2021 - 00:13 SERHATMEDYA

Bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları tüm hızı ile sürerken şimdi al 2020 de öde kampanyaları hız kazandı. 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi veren bankalar ve güncel kredi oranları en uygun kredi veren banka listesi!

Bankaların 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyaları başladı. Şimdi Al 2020'de Öde İhtiyaç Kredisi Kampanyası! İhtiyaç finansmanı veren katılım bankaları arasında yer alan Türkiye Finans Katılım Bankası "katılmamak elde değil" sloganı ile yeni bir ihtiyaç finansmanı başlattı. Her tutar için aynı oran sloganı ile başlatılan kampanyada 1.27 seviyesinden başlayan kar oranları ile ihtiyaç finansmanı desteği sağlayacak. Ayrıca isteyen kişiler 3 ay ertelemeli kredi kullanacak ve ilk taksit ödemesine 2020 yılında başlayacak. 

3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar İle Şimdi Al 2020'de Öde Kampanyası ING Bank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası ING Bank ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.29 seviyesine çekilirken kredi notuna göre kredi faiz oranı belirleniyor. Bankadan şimdi kredi çeken kişiler ilk kredi taksit ödemesini 3 ay erteleme hakkına kavuşuyor. 

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyası ile şimdi al 3 ay sonra öde seçeneği sunuluyor. 

Yapı Kredi Bankası 3 Ay Ötelemeli Bireysel İhtiyaç Kredisi Kampanyası Yapı Kredi 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyası ile ilk taksit ödemesini 120 gün sonra yapma şansını sunuyor. 

En Uygun İhtiyaç Kredisi Veren Banka Hangisi?Bankaların düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyaları sürerken ne yazık ki kredi notuna göre kredi faizi belirlendiği için bu oranlar yanıltıcı olabiliyor. Yüksek kredi notu ortalaması olan kişiler için şu anda en uygun kredi veren banka yüzde 1.19 faiz oranı ile Denizbank olarak öne çıkıyor. TEB ihtiyaç kredisi faiz oranı ise yüzde 1.25 olarak uygulanıyor. Yine kamu bankaları maaş müşterileri için yüzde 1,25 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi veriyor. EMLAK365.COM ÖZEL HABERİDİR, AKTİF LİNK BAĞLANTISI VERİLMEDEN HABERİN BİR BÖLÜMÜ YA DA TAMAMI KOPYALANAMAZ / ALINTILANAMAZ...Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@