Şimdi Başvur Hemen Çek! İş Bankası'ndan 75 Bin TL Anında Kredi Veriliyor!

Nakit ihtiyaçlarına çok acil bir şekilde çözüm arayanlar için İş Bankası tarafından özel bir ihtiyaç kredisi kampanyası düzenlendi. İş Bankası Anında Kredi kampanyası ile uygun faizle nakit desteği...

Finans 13.09.2021 - 00:45 13.09.2021 - 00:57 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de ekonomik gelişmeler vatandaşların aleyhinde bir görüntüde ilerlemeye devam ediyor. Bütçeleri daha pandemi döneminde sarsılan vatandaşlar normalleşme dönemine tüm umutlarını taşımışlardı. Ancak normalleşmede de yüksek enflasyon geçim sıkıntısı yaşayan vatandaşların belini iyice bükyü. Şimdi ise insanlar bütçelerini çevirebilmek için acil olarak ek kaynak bulmak zorunda kaldılar.

İŞ BANKASI ANINDA KREDİ KAMPANYASI

Bütçeleri sarsılan ve ekonomik dengeyi kaybeden vatandaşlar bankalardan kullandıkları ihtiyaç kredileri ile nefes alabiliyorlar. Ancak biriken borçlar bu konuda bir aciliyeti de beraberinde getirdi. Bu aciliyete cevap verebilen bankalardan olan İş Bankası da Anında Kredi kampanyası ile müşterilerine makul maliyetlerle ihtiyaç kredisi veriyor. 

100 BİN TL'YE KADAR KREDİ

İş Bankası Anında Kredi Kampanyası kapsamında müşteriler talep etmeleri halinde 100 Bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. Üstelik bu krediyi çekebilmek için de öyle uzun süre beklemek, sıkıcı bankacılık işlemleri yapmak, şubelerde zaman harcamak yok. Müşteriler kredi başvurularına saniyeler içerisinde onay alıp hemen talep ettikleri kredi tutarlarını vadesiz İş Bankası hesaplarına aktarabiliyorlar. 

90 GÜN ÖDEME ERTELEME

İş Bankası müşterilerine sunulan Anında Kredi kampanyasının fırsatlarından birisi de 90 gün ödeme erteleme oldu. Bu kapsamda ihtiyaç kredisi çeken müşteriler 90 günlük süre boyunca bankaya herhangi bir kredi geri ödemesi yapmıyorlar. 90 gün sonraki periyotta ise kredi geri ödemeleri başlıyor. Aradan geçen sürede ise müşteriler bütçelerinde denge sağlayarak ödeme kabiliyeti kazanmış olabiliyorlar.

AZAMİ VADE SÜRESİ
 
Anında Kredi Kampanyası kapsamında İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi çeken müşterilere banka tarafından 36 aya kadar vade imkanı sağlanıyor. Ancak burada çok önemli bir ayrıntı bulunuyor. 90 gün ödeme erteleme dönemini aktif eden müşteriler 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi çekemiyorlar. Ödemesiz dönemde geçen süre toplam kredi vadesinden düşülüyor. Yeni 36 ay vadeli kullanılan bir kredinin geri ödeme planı 33 ay üzerinden hesaplanıyor. İlk taksitte ise ödemesiz dönemin faiz maliyetleri karşılanıyor. 

75 BİN TL ANINDA KREDİ HESAPLAMA

75 bin tl anında kredi hesaplama

İş Bankası'ndan Anında Kredi kampanyası kapsasmında ihtiyaç kredisi çeken müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,60 faiz uygulanıyor. 36 ay vadeli 75 Bin TL kredi çeken müşteriler bankaya her ay 2.904 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu kredinin toplam maliyeti ise 104.572 TL olarak açıklandı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@