Şimdi Başvuranlara Günde 9 TL Taksitle 8 Bin TL İhtiyaç Kredisi QNB Finansbank'ta

Nakit ihtiyacı olanlara QNB Finansbank'tan çok  cazip bir kredi teklifi geldi. Buna göre müşterilere günde 9 TL taksitle 8 Bin TL ihtiyaç kredisi verilmeye başlandı.  

Finans 11.09.2021 - 21:55 11.09.2021 - 22:03 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de nakit sıkışıklığı içerisinde bulunan vatandaşlar kendilerine uygun maliyetlerle ihtiyaç kredisi veren bankaları araştırıyorlar. Bu kapsamda düşük maliyetli ihtiyaç kredisi kampanyaları da ön plana çıkıyor. Düşük faizle ihtiyaç kredisi veren banka olarak bankacılık piyasasında ünlünen QNB Finansbank da oldukça düşük maliyetlerle müşterilerine nakit desteği sağlıyor. 

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI AYLIK FAİZİ YÜZDE KAÇ?

QNB Finansbank tarafından verilen ihtiyaç kredisinde oldukça cazip detaylar bulunuyor. Buna göre bankaya ihtiyaç kredisi başvurusu yapan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,39 kredi faizi uygulanıyor. Ancak burada bir başka ayrıntı bulunuyor. İhtiyaç kredisi faizi müşteriye göre özel olarak belirleniyor. Müşterilerin geçmişinde bankacılık ürünlerinde kredi geri ödemelerinde gecikme olmamışsa uygun faiz oranları veriliyor. Ancak kredi geri ödemelerinde düzensizlik olanlara uygulanacak olan faiz oranlarında bir miktar yükselme olabiliyor.

GÜNDE 9 TL TAKSİTLE HEMEN 8 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ

QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler bu kredinin toplam maliyetlerini de merak ediyorlar. Müşteriler günde 9 TL taksit ödemesi yaparak QNB Finansbank'tan 8.000 TL ihtiyaç kredisi çekebiliyorlar. Bu kredinin aylık taksit miktarı ise 297 TL oluyor.

Aylık yüzde 1,37 faiz oranı ile yapılan bu hesasplamaya göre 3 yıllık toplam kredi maliyeti 10.705 TL oluyor. Müşteriler 3 yıl boyunca ana para haricinde 2.705 TL'lik faiz ve diğer giderlerle karşılaşıyorlar.

8 bin lira ihtiyaç kredisi hesaplama

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler bu kredi başvurusunu nasıl yapabileceklerini merak ediyorlar. Bu noktada yeni nesil bankacılığın en güzel örneklerini veren QNB Finansbank çeşitli kolaylıkları da müşterilerine sunuyor. 

QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenler bu başvurularını mabil uygulama ve internet bankacılığı aracılığı ile yapabiliyorlar. Ayrıca bankanın internet sitesinden de tek tıkla kredi başvuru alınabiliyor. Bunun yanında QNB Finansbank'a özel bir uygulama olan Alo Kredi hattını arayarak müşteriler ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabiliyorlar. 

QNB Finansbank müşterileri bu başvuru yollarının dışında SMS yoluyla ve klasik olarak da banka şubelerinden de ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyorlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@