Sinpaş Altınoran Satılık Daire Fırsatları Sürüyor

Ankara konut projeleri arasında yer alan Sinpaş Altınoran konut projesi içerisinde elde kalan son dairelerin satışları tüm hızı ile devam ediyor.

Ankara Konut Projeleri 26.07.2018 - 20:30 15.07.2021 - 00:20 Serhat Karaman

Ankara konut projeleri arasında yer alan Sinpaş Altınoran konut projesi içerisinde elde kalan son dairelerin satışları tüm hızı ile devam ediyor.

Türkiye'nin en büyük toplu konut üreticileri arasında yer alan Sinpaş Yapı tarafından hayata geçirilen Sinpaş Altınoran konut projesi kapsamında toplamda 3 bin 124 adet konut üretiliyor. Üretilen konutlar için ise elde kalan son dairelerin satışları tüm hızı ile devam ediyor. Sinpaş Altınoran Nerede?Çankaya konut projeleri arasında yer alan Sinpaş Altınoran konut projesi Ankara'nın Çankaya ilçesinde yer almaktadır. Yıldızevler Mahallesi, Turan Güneş Blv. No:54 adresinde yükselen projede toplam 3 bin 124 adet konut üretilirken üretilen konutlar etaplar halinde teslim edilmektedir. Türkiye'nin en büyük konut projeleri arasında yer alan ve tamamlanmasına yaklaşılan her geçen gün değerini biraz daha arttıran proje Çankaya Turan Güneş Bulvarı üzerinde yer alan Mlli Savunma Bakanlığı binasının hemen arkasında bulunuyor. Ankara Turan Güneş Bulvarı üzerinden projeye erişim sağlanabiliyor. Sinpaş Altınoran  Fiyatları Ne Kadar?Sinpaş Altın Oran projesi için ilk etap teslimi 2014 yılında yapılırken etaplar halinde üretilen konutların satışları da sürüyor. Şu anda geçerli olan Sinpaş Altınoran fiyat listesi ise şu şekilde sıralanıyor;Sinpaş Altınoran 1+1 Loft daire satış fiyatı 510 bin liradan başlayan fiyatlarla, Sinpaş Altınoran 2,5+1 daire satış fiyatları 1 milyon 71 bin liradan başlayan fiyatlarla, Sinpaş Altınoran 3,5+1 daire satış fiyatları 900 bin 400 liradan başlayan fiyatlarla, Sinpaş Altınoran 4,5+1 daire satış fiyatları 4 milyon 270 bin liradan başlayan fiyatlarla, Sinpaş Altınoran 5,5+1 daire satış fiyatları 1 milyon 530 bin liradan başlayan fiyatlarla Sinpaş Altınoran 6,5+1 daire satış fiyatları 1 milyon 760 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Sinpaş Altınoran Ne Zaman Teslim Edilecek?Sinpaş Altın Oran teslim tarihi 2018 yılının üçüncü çeyreği olarak açıklanmış durumda. Yani konut teslimleri en geç Eylül ayının sonuna kadar yapılmış olacak. Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@