Sinpaş Finans Şehir Ne Zaman Teslim Edilecek?

İstanbul Ümraniye konut projeleri arasında yer alan Sinpaş Finans Şehir konut projesi çalışmaları tüm hızı ile devam ediyor. Peki, teslim tarihi ne zaman?

İSTANBUL KONUT PROJELERİ 14.07.2019 - 22:00 15.07.2021 - 00:15 Emlak 365

İstanbul Ümraniye konut projeleri arasında yer alan Sinpaş Finans Şehir konut projesi çalışmaları tüm hızı ile devam ediyor. Peki, teslim tarihi ne zaman?

Türkiye'nin 45 yıllık köklü konut markaları arasında yer alan Sinpaş tarafından inşa edilen Sinpaş Finans Şehir Konut Projesi büyük bir hızla ilerlemeye devam ediyor. İstanbul'un en büyük karma konut projelerinden biri olan Sinpaş Finans Şehir yeni konut kampanyaları ile büyük bir fiyat avantajı da sunuyor. Sinpaş Finans Şehir Nerede?2020 teslim konut projeleri arasında yer alan Sinpaş Finans Şehir Konut Projesi İstanbul Ümraniye'de yer alıyor. Son dönemde yıldızı parlayan Ümraniye konut projeleri kategorisinde bulunan Sinpaş Finans Şehir Konut Projesi E-5 ' e 7 km uzaklıkta yer alırken, 15 Temmuz Şehitler Köprüsüne 15 km, Tem Otoyoluna 4 km, Fatih Sultan Mehmet Köprüsüne 15 km, Sabiha Gökçen Havalimanına 27 km. uzaklıkta yer alıyor. İstanbul'un en büyük konut projelerinden biri olarak kabul edilen projede 2 bin 550 adet konut üretilirken konutların yanı sıra 330 ofis ve 35 adet dükkanda yer alıyor. Apartman dairesi yanı sıra home office daireler ve alışveriş merkezi de yer alırken karma konut projesi statüsünde bulunuyor. Sinpaş Finans Şehir Konut Projesi Ne Zaman Teslim Edilecek?Temel atma töreni 2015 yılının Ekim ayında gerekleştirilen Sinpaş Finans Şehir konut projesi 2020 teslim konut projeleri kategorisinde yer alıyor.Projenin teslim tarihi ise 2020 yılının Aralık ayı olarak açıklanmıştı. Sinpaş Finans Şehir Konut Fiyatları Listesi Sinpaş konut projesinde en düşük konut fiyatı 509 bin 600 liradan başlarken en yüksek konut fiyatı ise 7+1 daire tipi olarak uygulanan 5 milyon 252 bin lira olarak uygulanıyor.  Emlak365.com
Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@