Sinpaş Gökorman Evleri Ümraniye Konut Projesi İçin Son Durum Ne?

Ümraniye konut projeleri arasında yer alan Sinpaş Gökorman konut projesi tüm hızı ile devam ediyor. Peki, projede son durum ne, fiyat listesi ve teslim tarihi!

KONUT PROJELERİ 25.07.2019 - 23:00 15.07.2021 - 00:14 Emlak 365

Ümraniye konut projeleri arasında yer alan Sinpaş Gökorman konut projesi tüm hızı ile devam ediyor. Peki, projede son durum ne, fiyat listesi ve teslim tarihi!

İstanbul konut projeleri arasında büyük bir hızla yükselmeye devam eden Gökorman konut projesi Türkiye'nin en büyük inşaat markalarından biri olan Sinpaş tarafından hayata geçiriliyor. Sinpaş Gökorman Konut Projesi Nerede?Sinpaş Gökorman konut projesi İstanbul Ümraniye sınırları içerisinde yer alıyor. Sahip olduğu konumu ve uygun lokasyonu sayesinde İstanbul'da yatırımlık konut projesi arayan kişilere hitap eden projede toplam 426 adet daire üretilecek. Şile yolunun hemen yanında yer alan projede Çekmeköy'e 1 dakika ve Çamlıca'ya 10 dakika uzaklıkta oturma imkanı sunuluyor. Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy-Sancaktepe metro hattına sadece 2 dakikalık uzaklıkta yer alan proje konumu ile beğeni topluyor. 

Sinpaş Gökorman Fiyatları Kaç Lira?Peşin ödemelerde yüzde 10 indirim uygulanan konut projesinde Sinpaş bünyesinde ise isteyen kişilere 72 ay vade imkanı sunuluyor. Sinpaş Gökorman evleri fiyatları seçilen daireye göre belirlenirken;Sinpaş Gökorman 1+0 konut fiyatları 473 bin lira, Sinpaş Gökorman 1+1 konut fiyatları 577 bin lira, Sinpaş Gökorman 2+1 konut fiyatları 763 bin lira, Sinpaş Gökorman 3+1 konut fiyatları 1 Milyon 76 bin lira, Sinpaş Gökorman 4+1 konut fiyatları 1 milyon 440 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. Sinpaş Gökorman Evleri Ne Zaman Teslim Edilecek?Sinpaş tarafından yapılan ilk açıklamalara göre konutlar 2020 yılının Aralık ayına kadar teslim edilecek. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@