Sinpaş Konut Projeleri ile 62 Metrekareden Başlayan Daireler, Teslime Hazır Satışa Sunuldu

Sinpaş More Suites ve Residences, konut projeleri ile 62 metrekareden başlayan daireler teslime hazır 545 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışta.

Sinpaş Konut Projeleri ile 62 Metrekareden Başlayan Daireler, Teslime Hazır Satışa Sunuldu

Sinpaş Ankara Konut Projeleri kapsamında, More Suites ve Rezidans, muhteşem manzarası ve lüks standartları ile Ege yaşamını Ankara'ya taşıyor. Ankara'nın en uzun havuzunun bulunduğu projede, 4 mevsim kullanılabilecek plaj da mevcut. Proje, Ankara'da en çok tercih edilen gözde yaşam merkezlerinden olan Çankaya'da hayata geçirilecek. Yatırımcılara sunulan projede 'her kat farklı bir şehir' teması ile yola çıktı. Projede yer alan ve 62 metrekare ile 300 metrekare arasında olan daireler, yatırımcılarını bekliyor.

pr

PROJE KAPSAMINDA NELER VAR?
Teslime hazır konut projesinin içerisinde yeşil alan, sosyal alanlar mevcut. Ayrıca satışa sunulan daireler krediye de uygun. Burada yer alan daireler, Paris, Tokyo, Newyork ve Barselona'dan ilham alınarak tasarlandı. Sinpaş GYO imzası taşıyan proje, Ankara'da hayatı yeniden başlatacak. Konutlarda etkileyici mimari yapılar ve modern iç tasarımlar yer alıyor. Daha yüksek yaşam standartlarına sahip olmak isteyen yatırımcılar için pek çok fırsatı bir arada taşıyor.

Sinpaş More Suites konut projeleri, şehrin merkezinde lüks bir yaşam fırsatı sunuyor. Dünyaca ünlü 4 şehirden ilham alınarak yapılan tasarımda üstün teknolojiler de bulunuyor. Bu projede her şey en ince ayrıntısına kadar düşünüldü. Konforlu yaşamın sunulduğu projede, concierge hizmetleri ve araç kiralama hizmetleri de bulunuyor.

snp-ana

SÜRDÜRÜLEBİLİR EĞLENCE ALANLARI MEVCUT
Proje 360 derecelik panoramik Ankara manzarası sunuyor. Burada yaşamak isteyenleri yaz kış evinden uzaklaştırmayacak her türlü ihtiyacını karşılayabilecek kadar sosyal olanak bulunuyor. Yılın her mevsiminde tatil yapma imkânı sunan proje, Türkiye'nin ilk kumsallı plajını da içerisinde bulunduruyor. Belirli aralıklarla düzenlenecek geziler, etkinlikler, çocuk eğlenceleri de projenin içerisinde yer alıyor. Bunların yanı sıra fitness, wellness ve spa gibi olanaklar da bulunuyor.

Uygun ödeme koşullarına sahip olan projenin konutları, kolay yoldan kazançlı bir yatırımın kapılarını aralıyor. Proje yapılmadan önce zeminin uygunluğu kontrol edildiği için güvenli bir proje aynı zamanda.

Emlak365.com

SONRAKİ HABER