Sinpaş Koru Aura Lansmanı Yapıldı, Fiyat Açıklaması Geldi!

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı beklenen projeleri için özel olarak düzenlenen lanman çalışmasını gerçekleştirdi. Sinpaş GYO Koru Auro fiyat listesi yayımlandı mı, kaç para?

Konut Projeleri 19.01.2022 - 15:18 22.01.2022 - 09:53 Gülcan Özer

Türkiye'nin en büyük ve köklü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketleri arasında yer alan Sinpaş GYO büyük bir merakla beklenen projeleri arasında yer alan Sinpaş Koru Aura projesi için lansman çalışmasını gerçekleştirdi. Yapılan lansman çalışmasının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Sinpaş GYO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ahmet Çelik 2022 senesinde 7 projeyi satışa sunacakları müjdesini verdi. 

Çelik yapmış olduğu açıklamasında Ankara'da 360 konutluk Boulevard Çankaya projesi, Sancaktepe’de Metrolife Premium, Koru Paşaköy Villa projesi ile Koru Aura, Flatofis Finans Şehir, Boulevard Finansşehir ve Boulevard Sefaköy projesi için satışlara başlayacakların söyledi. Pandemi sonrası yeni normale geçen konut sektöründe satışa sunulan proje bir ilk olması açısından da büyük önem taşıyor. 

SİNPAŞ KORU AURA KONUT PROJESİ YENİ NORMALİN ÖRNEKLERİNDEN BİRİ OLACAK! 

Proje hakkında açıklama yapan Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer “Son iki yılda tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi süreci hem ekonomiyi hem de sosyal hayatlarımızı önemli ölçüde değiştirdi. Çalışma koşullarımızdan yaşam alanlarımıza kadar önceliklerimiz ve iş yapış biçimlerimiz değişti. Bu büyük değişimden en fazla etkilenen sektör ise kuşkusuz gayrimenkul oldu" diyerek hazırlanan projenin yeni normale geçiş döneminde bir ilk olduğunu dile getirdi. 

sinpaş gyo lansman açıklaması

Pandemi nedeni ile insanların evlerinde daha fazla zaman geçirmeye başlamaları ile beraber Türkiye genelinde bahçeli ve balkonlu evlere ilgi artarken satışa sunulan Sinpaş Koru Aura konut projesinde de bahçeli ve balkonlu evlere yer verildi. 

sinpaş gyo teras resmi

SİNPAŞ KORU AURA KONUT FİYATLARI KAÇ TL, NE ZAMAN TESLİM EDİLECEK, TESLİM TARİHİ BELLİ Mİ?

Projenin teslim tarihi 2024 yıl sonu olarak planlanırken konutların satış fiyatları ise 3.8 milyon lira ile 13 milyon lira arasında değişiyor. Konutların proje için belirlenen metrekare fiyatları ise 30 bin TL - 40 bin lira arasında değişirken projede satışa sunulan projelerin süper lüks özellikleri kadar projede ev sahibi olan kişilerin balkon baston özelliği ile kendilerinin sebze meyve yetiştirmelerini sağlayacak alanlar sağlanması oldu.

bostan balkon sinpaş gyo

Proje bu özelliği ile Türkiye genelinde büyük bir ilke sahip olma özelliği de taşıyor. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@