Sinpaş Metrolife Fiyatları ve Ödeme Planı

Sahip olduğu lokasyon ile dikkat çeken Sinpaş Metrolife konut projesi cazip fiyatlar ve ödeme koşulları ile dikkat çekiyor.

İSTANBUL KONUT PROJELERİ 18.02.2019 - 21:03 15.07.2021 - 00:17 SERHATMEDYA

Sahip olduğu lokasyon ile dikkat çeken Sinpaş Metrolife konut projesi cazip fiyatlar ve ödeme koşulları ile dikkat çekiyor.

Metroya yakın konut projeleri arayanlara hitap eden Sinpaş Metrolife fiyatları ve uygun ödeme planı seçenekler ile öne çıkıyor. Türkiye'nin en güçlü inşaat şirketleri arasında yer alan Sinpaş GYO kalitesi ile hayata geçirilen Sinpaş Metrolife konut projesi kapsamında toplam 544 adet konut üretiliyor. 1+1 daire seçeneğinden başlayarak 4+1 daire tipine kadar farklı çok sayıda daire satışa sunuluyor. Sinpaş Metrolife Fiyat Listesi Sinpaş Metrolife 1+1 Daire Fiyatı 363 Bin Lira İle 597 Bin Lira Arasında,Sinpaş Metrolife 2+1 Daire Fiyatı 582 Bin Lira İle 925 Bin Lira Arasında, Sinpaş Metrolife 3+1 Daire Fiyatı 778 Bin Lira ile 1 Milyon 68 Bin Lira Arasında, Sinpaş Metrolife  4+1 Daire Fiyatı 1 Milyon Liradan Başlayan Fiyatlarla Satışa sunulmuş durumda. 

Sinpaş Metrolife Ödeme Planı Projede herkese özel ödeme planı seçeneği sunulurken başlatılan kampanya kapsamında 5 yıl vadeli konut satışı seçeneği de bulunuyor. Sinpaş Metrolife Nerede?Sancaktepe konut projeleri kategorisinde yer alan Sinpaş Metrolife konut projesi metro istasyonuna olan yakınlığı ile dikkat çekerken Sancaktepe Metro istasyonu yanı sıra Sancaktepe Belediye binası ve Atlaspark, Rings, Plato AVM, Forum Trabzon Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Sancak Park, Eskidji Bit Pazarı gibi alışveriş merkezlerine de yakın konumda yer alıyor. Haber Kaynağı: Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@