Sıralı Zam Listesi! Otogaza 45 Kuruş, Benzine 52 Kuruş, Motorine 50 Kuruş Gece Pompaya Yansıyacak

EPGİS günlerdir beklenen zam listesini açıkladı. Benzin, LPS Otogaz ve Motorin litre fiyatlarına büyük tutarlarda zam geldi. İşte yeni fiyat listesi.

Gündem 19.11.2021 - 17:12 19.11.2021 - 17:12 Mustafa KARAGÖZ

Akaryakıt sektörü uzun zamandır gelecek zammı konuşuyordu. Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası geleceği konuşulan zamlara dair resmi açıklamayı yaptı. 

EPGİS RESMİ ZAM AÇIKLAMASINI YAPTI

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS) resmi sosyal medya hesabından yapmış olduğu basın duyurusunda tüm akaryakıt ürünlerine zam geldiğini açıkladı. 

Benzin için konuşulan zam tutarı doğrudan açıklanan rakam olurken beklentisi listesinde olmayan LPG Otogaz fiyatlarına da zam geleceği açıklandı. Motorin litresi de bu zamlardan nasibi aldı. 

Sıralı Zam Listesi 

EPGİS duyurusunda bir litre benzin fiyatına 52 kuruş, bir litre motorin fiyatına da 50 kuruş zam geldiğini duyurdu. KPS Otogaz için açıklanan zam tutarı ise 45 kuruş oldu. 

Benzin Motorin Zam Duyurusu

50 kuruş benzin zammı

"Akaryakıt Ürünlerinde Fiyat Artışı 20/11/2021 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere; Benzinde 52, Motorinde 50 KRŞ/LT Pompa satış fiyatlarına yansıyacak şekilde artış olmuştur."

LPG Otogaz Zam Duyurusu

45 kr otogaz zammı

EPGİS Twitter hesabından yaptığı paylaşımında "Akaryakıt Ürünlerinde Fiyat Artışı 20/11/2021 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere; LPG Otogazda  45 KRŞ/LT Pompa satış fiyatlarına yansıyacak şekilde artış olmuştur." açıklamasında bulundu. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@