Sirius Güneş Kavuşumu Nedir, Ne Zaman, Saat Kaçta Olacak?

Yılda 1 kez gerçekleşen Sirius Güneş Kavuşumu yeniden gündem oldu. Sirius Güneş kavuşumu nedir, ne zaman, saat kaçta olacak, etkileri neler? Haberimizde.

Sirius Güneş Kavuşumu Nedir, Ne Zaman, Saat Kaçta Olacak?

Temmuz ayının başlaması ile Sirius Güneş kavuşumu yeniden gündem oldu. Yılda 1 kez gerçekleşen bu durum pek çok uygarlık tarafından yılın en şanslı günü olarak kabul görüyor. Afrika'nın Mali Cumhuriyeti'nde yaşayan Dogon Kabilesi üyeleri, varoluşlarını ilginç ifadelerle açıklıyor. Onlar doğumlarını, Sirius Sistemi ile güneş sisteminin evlenmesi sonucu olmuş olarak kabul ediyor.

Sirius ve güneş kavuşumunun yaşandığı gün, astrolojide bir yıllık kaderin yazıldığı önemli bir gün olarak geçiyor. Kavuşmanın dünya üzerindeki etkisine inananlar, iyi talih ve güzellikler için dua ederek akıllarından geçen tüm düşüncelerin gerçek olacağını düşünüyor.

sirius güneş kavuşumu

SİRİUS GÜNEŞ KAVUŞUMU NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Yılda bir kez gerçekleşen ve temmuz ayında meydana gelen Sirius Güneş Kavuşumu, 6 Temmuz 2022 16.16'da gerçekleşecek. Ancak kavuşum 5-6-7 Temmuz 2022 tarihlerinde de etkili olacak. Kahin Kassandra Sirius Güneş kavuşumu etkilerine ilişkin Yaptığınız, iyiliğin, kötülüğün sonuçlarını 6 Temmuz ve sonrasında alacaksınız" ifadeleri ile anlatıyor.

Kuran-ı Kerim'de Güneş'ten sonra adı geçen tek yıldız Sirius, tüm medeniyetler tarafından kutsal yıldız olarak biliniyor. Eski uygarlıklardan beri bu yıldıza tapan kavimler oldu. Kuran'da yer alan ayette, bu yıldızın Rabbi'nin de Allah olduğu geçiyor.

güneş sirius kavuşumu

EN ŞANSLI GÜN OLABİLİR!

Astrologlar, Sirius Güneş kavuşmasının en şanslı gün olabileceğini söyleyerek bu günün dua ederek dilek dileyerek meditasyon yaparak geçirilmesi gerektiğini söylüyor. Şans, bolluk, bereket, aşk, sağlık, huzur için bol bol dua edilmesi gerekiyor.