Sivas, Konya, Ankara, İstanbul, Sakarya, Yalova'da 0.95 Faizli Kamu Konutu Kredisiyle Lojman Satışı

Sivas, Konya, Ankara, İstanbul, Sakarya Yalova'da kamu konutu satışı yapılacak. Aralık ayı için geçerli olan kamu konutu satışları için başvuru yapanlar isterlerse 0.95 faizli kredi kullanabilecekler.

Emlak Haberleri 02.12.2021 - 10:12 02.12.2021 - 10:12 Mustafa Karagöz

Kamu konutu satışları Aralık 2021 itibariyle devam ediyor. İlan edilen yeni duyurularda yeni farklı şehirlerde kamu konutları satılacağı ilan edildi. Lojman almak isteyenlere 0.95 faizli kredi desteği sağlanacağı da açıklandı. 

ARALIK 2021 KAMU KONUTU SATIŞ İLANLARI

Yeni yayımlanan duyurulara bakıldığında 7 şehir için lojman satışı yapılacağı ilan edildi. Bu satışların hangi şehirde olacağı açıklanan fiyatların ne olduğu ve başvuruların nasıl yapılacağını açıklıyoruz. 

Sakarya Lojman Satışı

Sakarya Akyazı'da mülkiyeti orman işletme müdürlüğüne ait olan bazı taşınmazların satışı yapılacak. İlan edilen listeye göre Sakarya İli, Akyazı İlçesi, Reşadiye Mahallesi Köyiçi mevkii 116/2 ada/parsel ve üzerinde bulunan 2 katlı 4 daire binaların ihalesi gerçekleştirilecek. 

2 aralık sakarya lojman satışı

Sivas Lojman Satışı

Sivas Belediye Başkanlığı da yayımladığı bir ihale ile mülkiyeti kendisine ait olan 4 dairenin satışını yapacağını açıkladı. Lojman satışları için ilan edilen fiyat listesi tablodaki gibi. 

sivas 2 aralık lojman satışı

Yalova Lojman Satışı

Türkiye Diyanet Vakfı Yalova Termal'de 318 m² arsa üzerindeki tripleks villayı ihale usulü ile satacaktır Söz konusu gayrimenkul için kurum 575.000 TL muhammen bedel belirlemiş durumda. 

yalova 2 aralık lojman satışı

Ankara Lojman Satışı

Çankaya Belediye Başkanlığı 18 adet dairenin satışınıın 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 36. maddesi uyarınca kapalı teklif usulü (artırma) yapılacağını açıkladı. Konutlar için talep edilen tutarlar 180.000 TL olurken başvurular 23 Aralık tarihine kadar yapılabilecek. 

ankara 2 aralık lojman satışı

İstanbul Lojman Satışı

İstanbul için ilan edilen konut satışları Darülaceze Başkanlığı'ndan yapılacak. Kurum açıklamasında "2886 Sayılı Yasanın 45 nci maddesi hükümlerine göre Açık Teklif  (Arttırma) Usulü ile Dârülaceze Başkanlığı Çok Amaçlı Salonunda 02.12.2021 tarihinde, Perşembe günü, saat 14.00'da liste sırasına  göre ayrı ayrı  satış  ihalesi yapılacaktır." bilgisini verdi.

istanbul 2 aralık lojman satışı

Konya Lojman Satışı

Meram Belediye Başkanlığı yayıomladığı bir duyuru ile 6 adet kamu konutu satışı yapacağını kamuoyuna ilan etti. Söz konusu satışlar için ihale 8 Aralık tarihinde düzenlenecek. İhaleye katılmak isteyenler belediyeden şartname alabilecekler. 

konya meram lojman satışı 2 aralık

0.95 FAİZLE KONUT KREDİSİ

Kamu konutlarının satış işlemleri için teklif veren konutları almaya hak kazananlar anlaşmalı bankalar üzerinden lojman kredisi çekebilirler. Güncel lojman kredisi faiz oranları yüzde 0.95 olurken kredi kullanımı için en uzun vade süreci 120 ay olarak uygulanır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@