Siz Alın Banka Ödesin Siz Taksitle Ay Ay Kapatın! Beyaz Eşya, Mobilya, Ev Tekstili, Dekorasyon için 50.000 TL

Albaraka Türk Katılım Bankası müşterilerinin ev eşyası kullanımı için özel bir finansman sağlıyor. Mobilyadan beyaz eşyaya tüm ihtiyaçlar için geçerli finasman ile 50.000 TL 36 ay vadeli kullanılır.

Finans 08.11.2021 - 14:51 08.11.2021 - 14:51 Mustafa KARAGÖZ

Albaraka Türk Katılım Bankası müşterilerinin evlerine yapacakları harcamalara aracılık ediyor. 

Evinde yenilik isteyen, eşyalarını değiştirecek olan müşteriler için Albaraka Türk Katılım Bankası, 50.000 TL'ye kadar olan ihtiyaçlar için 3 yıllık ödeme planı sunuyor. Eğer müşterilerin talepleri 50.000 TL üzerinde olursa ödeme planı 2 yıllık olacak. 

EV EŞYASI İÇİN 50.0000 TL FİNANSMAN

Katılım bankalarında sistem alışverişlerin banka tarafından yapılması müşterilerin ise ödemeleri bankaya yapması şeklinde işler. 

Faizsiz bankacılık kapsamında hizmet veren katılım bankaları ilk olarak müşterilerden başvuru alırlar. Başvuru kapsamında alınacak eşya için müşteriye finansmsan sağlanır. Sağlanan finansman tutarına aylık belli bir yüzde kar payı eklenir ve taksitli ödeme planı oluşturulur. Daha sonra müşteriler ödeme planı kapsamında ay ay ödeme yaparlar. 

Albaraka Türk Katılım Bankası Eşya Finansmanı

İlan edilen sistem kapsamında evini yenilecek olanlar için Albaraka Türk Katılım Bankası özel bir finansman sunuyor. 

Televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, mobilya, muftak eşyaları, elektronik ev aletleri gibi eşyalar ile birlikte ev dekorasyonu için sağlanan finansman için banka şu açıklamada bulundu. 

"Beyaz eşya, tv, projeksiyon cihazı, mobilya, ev tekstili (halı, perde), ofis gereçleri, aydınlatma ve ev aksesuarları gibi her türlü eşya ihtiyacnız için Albaraka’dan Eşya Dekorasyon Kredisi alabilirsiniz."

FİNANSMAN ÖZELLİKLERİ NELER?

Finansman özelliklerin müşteriler için önemli olan iki ayrı nokta var. Birincisi uzun vadeli ödeme planı ikincisi kar payı oranları. 

Banka vade sürecine ilişkin açıklamasında 50.000 TL'ye kadar olan ödemelerinizi 36 aya, 50.000 TL üstünde ise 24 aya kadar vadelendirebilir, geri ödemelerinizi aylık eşit taksitler hâlinde yapabilirsiniz, bilgisini verdi. 

Eşya finansmanı kar payı oranı ise kişiye özel belirlenir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@