SMS Göndermeniz Yeterli! Emekli, Memur ve Özel Sektör Çalışanlarına Devlet Bankasından 40.000 TL Uygun Kredi Fırsatı!

Vakıfbank’tan ihtiyaç sahibi herkes için kredi desteği sunuluyor. İhtiyaç kredisi fırsatından yararlanarak en uygun oranlarla geri ödemeler yapılıyor! Bir SMS ile kredinizi alabilirsiniz!

Finans 28.05.2022 - 10:19 28.05.2022 - 10:21

Türkiye’nin önde gelen üç kamu bankasından biri olan Vakıfbank, 36 aya varan vade fırsatı ve uygun faiz oranları ile nakit ihtiyacı çeken vatandaşlara anında kredi vermeye devam ediyor. Esnek ödeme seçenekleri ile kamu personelinden özel sektör çalışanına ve emeklilere kadar her kesimden vatandaşın bu krediden yararlanması hedefleniyor.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası Özellikleri

Vakıfbank’ın İhtiyaç Kredisi ile nakde sıkışan vatandaşların en uygun oranlardan yararlanması sağlanmaktadır. Tüm sektörler ve emekliler için de kullandırılan kredi kapsamında kolay başvuru yöntemlerinin yanı sıra esnek ödeme planlarına da yer verilmiştir. 3.000 TL’den 125.000 TL’ye kadar kredi kullanılabilmektedir. 3.000 TL’den 50.000 TL’ye kadar olan kredilerde 36, 50.000 TL’den 125.000 TL’ye kadar olan kredilerde ise 24 ay vade seçenekleri uygulanacaktır. Yüzde 1,55’ten başlayan faiz oranları ile kredi verilmesi hedeflenmektedir.

40 Bin Lira Kredi İçin Örnek Hesaplama

vakifbank-kredi-kampanyasi

Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredisi talep edecek kişiler uygun faiz oranları ve vadeler ile esnek ödeme seçeneklerinden de yararlanabilecekler. 40.000 TL kredi için yapılan örnek hesaplama kapsamında 36 ay vadede yüzde 1,55 faiz oranları dikkate alınmıştır. Bu oranlara göre aylık 1.534 TL taksit ile kredi geri ödemesi yapılabilmektedir. Kredi kullanan kişilerin geri ödemeleri ister 3 ay ödemesiz dönemli ister 3 ay da bir eşit ya da diğer birçok farklı esnek ödeme planından birini seçerek yapabilmektedir.

SMS ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıfbank SMS ile kredi başvurusu dakikalar içinde yapılabilmektedir. Uygun faiz oranları ve vade seçenekleri ile kullandırılacak kredi kapsamında ihtiyaç sahiplerinin aralarında birer boşluk bırakarak KREDI, TCKN, Doğum Tarihi (ggaayyyy) ve Aylık Gelirlerini yazarark 5724’e kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Başvuru onayı sonrasında ihtiyaç kredisi alarak uygun ödeme planları ile vatandaşların tüm ihtiyaçlarını karşılamaları hedeflemektedir.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@