SMS İle Başvuru, Hemen Onay, Anında Ödeme! Denizbank 100 Bin TL Borç Kapatma Kredisi Veriyor!

Borçlarını ödeyemeyen ve bir çıkış yolu arayanlara Denizbank'tan müjdeli haber geldi. Denizbank tarafından 100 Bin TL'ye kadar borç kapatma kredisi verilmeye başlandı. İşte kampanya detayları...

Finans 25.09.2021 - 10:50 25.09.2021 - 10:56 Engin Uzunoğlu

Yaşanan ekonomik gelişmelerden dolayı vatandaşlar borçlarını ödeyememe nedeniyle ciddi bir nakit sıkışıklığı içerisind ekaldılar. Bankalara bu yönde taleplerde bulunan vatandaşlar borçlarını erteleyemeyince de bir başka çıkış yolu aramaya başladılar. Denizbank da müşterilerinin bu taleplerini değerlendirerek borç kapatma kredisi kampanyasını başlattı. 

100 BİN TL BORÇ KAPATMA KREDİSİ

Denizbank borç kapatma kredisi 2021 kampanyası için banka tarafından oldukça kapsamlı bir açıklama yapıldı. Buna göre müşterilere bu kampanya kapsamında 100 bin TL'ye kadar borç kapatma kredisi verilmeye başlandı. Müşterilerin tüm borçları 24 ay ve 36 ay vade imkanları ile bu kampanya dahilinde çekilecek kredi ile kapatılabiliyor. 

KREDİ BORÇLARI ÖDENEMEZ HALE GELDİ

Türkiye'de oldukça sıkıntılı bir ekonomik süreçten geçiliyor. Hem pandemi etkisi hem de bozulan ekonomik göstergeler nedeniyle vatandaşların gelirleri ile giderlerini karşılamaları oldukça güçleşti. Bu konuda özellikle kredi borçlarında geri ödemelerde sıkıntılar yaşanmaya başlandı. Bu sıkıntılar da daha büyük problemlerin doğmasına yol açtı. 

100 bin lira borç kapatma kredisi

KARA LİSTE KABUSUNA SON

Bankalara olan kredi borçlarını ödeyemeyen vatandaşlar için yasal süreçler işletilince zarar oldukça büyük oluyor. Hem kredi borçları katlanıyor hem de bu vatandaşlar kara listeye giriyorlar. Kara listeye giren bir vatandaşın uzun bir süre bankalardan kredi kullanması imkansız hale geliyor. Bu duruma düşmek istemeyen müşteriler için Denizbank borç kapatma kredisi vererek sorunu kökten çözmeti amaçlıyor. 

GÜNCEL BORÇLARA KREDİ VERİLİYOR

Denizbank borç kapatma kredisi kampanyası kapsamında kredi talebinde bulunabilecek olanlardan bazı şartlar talep edilmektedir. En önemli şart ise krediye konu olan borcun güncel olması gerekmektedir. Üzerinde yasal işlem yapılmış ve icralık olmuş kredi borçları için Denizbank borç kapatma kredisi verilmemektedir. Diğer şartları taşıyan müşteriler 100 Bin TL borç kapatma kredisine başvurup kredilerine hemen onay alabiliyorlar. 

BORÇ KAPATMA KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Denizbanl borç kapatma kredisi için başuru yapmak isteyenler bunu hangi yollardan gerçekleşltirebileceklerini de merak ediyorlar. Banka tarafından verilen bilgilere göre borç kapatma kredisi için Denizbank müşterilerine kolay başvuru imkanı da sağlanıyor.

SMS veya internet yoluyla başvuruda bulunan müşterilerin 100 Bin TL'ye kadar olan borç kapatma kredisi başvurularına hemen onay veriliyor. Ancak daha yüksek tutarlı bir kredi talep ediliyorsa bunun için de müşterilerin en yakın Denizbank şubelerine gitmeleri gerekiyor. 

DENİZBANK BORÇ KAPATMA KREDİSİ LİMİTİ NASIL ARTTIRILIR?

Bazı vatandaşların kredi borçları 100 Bin TL'nin üzerinde olabiliyor. Böyle bir durumda da 100 Bin TL altyı limitlerde verilen borç kapatma kredisi yeterli gelmiyor. Denizbank tarafından bu durumda bulunan müşterilere de bir çözüm yolu tanınıyor.

Bankaya ipotek gösteren müşteriler 250 Bin TL'ye kadar kredi çekebiliyorlar. 500 Bin TL değerinde bir ipotek veren müşteriler Denizbank'tan 250 Bin TL borç kapatma kredisi alabiliyorlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@