Son 2 Gün kaldı, Fırsat Kaçıyor! Kia 4 Otomobil İçin Düşük Faizli Kredi Desteği Veriyor!

Türkiye'de sıfır kilometre otomobil satın almayı düşünenlerin Kia'dan aylık yüzde 0,99 faizle kredi kampanyasında son 2 güne girildi. Kia Ağustos 2021 araba kampanyası fırsatları nelerdir?

Son 2 Gün kaldı, Fırsat Kaçıyor! Kia 4 Otomobil İçin Düşük Faizli Kredi Desteği Veriyor!

Türkiye'de sıfır kilometre otomobil satın almak isteyen vatandaşlar sürekli olarak otomobil firmalarının araba kampanyalarını inceliyorlar. Bu kampanyalar ile müşterilere önemli fırsatlar tanınabiliyor. Bu fırsatları değerlendiren vatandaşlar uygun mali şartlar içerisinde sıfır kilometre araç sahibi olabiliyorlar.

Türkiye'de son aylarda oldukça tutulan araba markalarından olan Kia da Ağustos ayı araba kampanyası ile müşterilerine farklı imkanlar sunuyor. Bu imkanları değerlendiren müşteriler otomobil satın alırken mali şartlarını aşırı bir şekilde zorlamak zorunda kalmıyorlar.

Kia'nın Ağustos ayı araba kampanyalarına aylık yüzde 0,99 faizle verilen krediler damga vurdu. Bazı model sıfır kilometre Kia araçlar için düşük maliyetli krediler oldukça cazip bir seçenek haline geldi.

KİA SPORTAGE AĞUSTOS KAMPANYASI

Kia Sportage model araç için yapılan kampanya açıklamasına göre müşteriler bu aracı satın alırken 12 ay vadeli aylık yüzde 0,99 faizli 100 Bin TL kredi kullanabiliyorlar. Bu kredi imkanında yararlanmak isteyen müşterilere Kia Kasko poliçesi şartı koşuluyor. Bu şartı yerine getirenlerin kredi işlemleri anında yapılıp onaylanıyor.

KİA STONİC AĞUSTOS 2021 KAMPANYASI

Kia Stonic için yapılan araba kampanyasında da müşterilere düşük maliyetli kredi desteği veriliyor. Buna göre müşteriler bu otomobili satın alırken 12 ay vadeli, aylık 0,99 faizli 50 Bin TL kredi kullanabiliyorlar.

KİA RİO AĞUSTOS 2021 ARABA KAMPANYASI

Türkiye'de beğeni kazanan otomobil modellerinden olan Kia Rio için de müşterilere düşük faizli kredi veriliyor. Bu kredi imkanından yararlanan müşteriler kolay bir şekilde otomobil sahibi oluyorlar. Kia Rio için aylık yüzde 0,99 faizli, 12 ay vadeli 50 Bin TL kredi desteği sağlanıyor.

KİA PİCANTO AĞUSTOS 2021 ARABA KAMPANYASI

Kia Picanto için de Kia tarafından müşterilere kedi imkanı temin ediliyor. Bu araçtan satın almak isteyen müşterilere 12 ay vadeli ve aylık 0,99 faizli 50 Bin TL kredi veriliyor. Bu krediyi kullanan müşteriler hemen sıfır kilometre bir araç sahibi olabiliyorlar.

Öte yandan Kia'nın Ağustos ayı araba kampanyaları 31 Ağustos'ta sona erecek. Bu kampanyadan yararlanmak isteyenlerin son 2 günü kaldı.

SONRAKİ HABER