Son 2 Gün! O Banka 0.69 Oranla Konut Finansmanı Kampanyasını Bitiriyor

Türkiye Finans Katılım Bankası'nın yüzde 0.69 ve yüzde 0.79 kar payı oranıyla 60 ay ve 120 ay vadeli konut finansmanı kampanyası sona erecek. İşte o kampanyanın tüm detayları.

Finans 29.12.2021 - 17:45 29.12.2021 - 17:45 Mustafa Karagöz

Kendi evini almak isteyenler için sunulan ve başvuru süreci devam eden 0.69 oranlı konut finansmanı kampanyasında son 2 güne girildi. 

Türkiye Finans Katılım Bankası'nın sağladığı ve son başvuruların 31 Aralık tarihinde alınacağı kampanya hakkında detayları tekrar hatırlatıyoruz. İşte ev alma niyetinde olanlar için güncel ve en düşük oranlı kampanya. 

KENDİ EVİNİ ALMAK İSTEYENLER İÇİN AYIN YILIN EN DÜŞÜK ORANINDA SON GÜNLER

0.69 kar payı oranıyla konut finansmanı veren Türkiye Finans Katılım Bankası bu oranı her ev için sağlamıyor. Banka müşterilerinin kendi sattığı konutlardan alması durumunda iki seçenekli ve çok düşük oranlı konut finanmsanı imkanı sunuyor. 

Müşteriler, Türkiye Finans Katılım Bankası'nın satışa çıkardığı herhangi bir konutu almak isterlerse ve 31 Aralık tarihine kadar banka konutları için konut finansmanı başvurusunda bulunursa tüm kampanya imkanlarından yararlanacaklar. Ancak bankaya başvuruların ayın ve yılın son gününe kadar yapılması gerekiyor. Ocak ayının girmesiyle birlikte Türkiye Finans Katılım Bankası'nın kampanyası sona erecek. 

0.69 ve 0.79 ORANLAR

Bankanın müşterilerinin ev alımlarında sağladığı 0.69 ve 0.79 kar payı oranları geri ödeme sürecine göre belirleniyor. Banka ile yapılacak ödeme planında uzun vadeli ödeme planında 0.79 oran, kısa vadeli ödeme planında ise düşük kar payı oranlı plan uygulanacak. 

Türkiye Finans Katılım Bankası'ndan ev alıp konut finansmanı başvurusunda bulunan müşteriler;

60 ay vade ile konut finansmanı kullanmak istemeleri durumunda Türkiye Finans Katılım Bankası yüzde 0.69 kar payı uygulayacak. 

120 ay vade ile konut finansmanı kullanmak istemeleri durumunda ise bankanın uygulayacağı kar payı oranı yüzde 0.79 olacak. 

son iki gün 0.69

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Banka sitesinde yaptığı açıklamasında bu kampanyanın sınırlı sayıda kullandırılacağını açıkladı. Süre dolmadan başvuru yapmak isteyecekler için ise Türkiye Finans Katılım Bankası "Başvurunuzu bütün Türkiye Finans şubelerinden kolaylıkla yapabilir veya web sitemiz üzerinden Satılık Gayrimenkuller sayfasında yer alan "Teklif Ver" seçeneği ile talebinizi iletebilirsiniz.​" açıklamasında bulundu. 

BANKADAN KONUT NASIL ALINIR?

Bankanın web sitesinden ihaleye çıkarılan konutlar incelenir. Müşteriler kendilerine uygun bir konut bulduklarında bankaya başvuruda bulunarak ihale sürecine katılırlar ve tekliflerini sunarlar. En yüksek teklifi veren konutu almaya hak kazanır. Bu aşamada finansman başvurusu da yapılabilir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@