Son 5 Gün Kaldı, Geç Kalan Kaçıracak! Renault Yeni Taliant Ve Clio Araba Kampanyaları!

Renault Yeni Taliant ve Clio modelleri için Mayıs ayında devreye soktuğu araba kampanyalarında son fırsat günleri yaşanıyor. Renault hangi imkanlarla Yeni Taliant ve Clio satışı yapıyor?

Son 5 Gün Kaldı, Geç Kalan Kaçıracak! Renault Yeni Taliant Ve Clio Araba Kampanyaları!

Türkiye'de sıfır kilometre otomobil satın almak isteyenler genellikle firmaların araba kampanyaları ile sağladıkları imkanları kullanarak araç sahibi oluyorlar. Bu imkanları değerlendirenler avantajlı koşullarla hayallerini süsleyen otomobillere sahip olabiliyorlar. Renault'un da talep gören iki modeli olan Yeni Taliant ile Clio için Mayıs ayı kampanyası devam ediyor. Ranault hangi avantajlarla sıfır kilometre 2022 model Yeni Taliant ve Clio satışı yapıyor?

RENAULT YENİ TALİANT VE CLİO ARABA KAMPANYALARI

Renault'un Türkiye'de en çok satışını yaptığı otomobil modellerinin başında Renault Clio geliyor. Bu otomobil Türkiye pazarın çok ciddi bir pazar payını yıllar içerisinde edinmeyi başardı. Renault'un sedan modellerinden olan Renault Yeni Taliant ise beğenilen araçlar arasında yer alıyor. Firma tarafından bu iki model için özel bir araba kampanyası düzenlenerek müşterilere avantajlı imkanlar sağlanıyor.

Renault'un yaptığı kampanya açıklamasına göre Renault Yeni Taliant ve Clio satın almak isteyen müşterilere kredi desteği verildiği bildirildi. Bu kapsamda 12 ay vadeli 75 Bin TL kredi desteğinden müşteriler aylık yüzde 0,99 faizle yararlanabiliyorlar. Bu kredi desteğini kullanan müşteriler araçların tüm bedellerini peşin ödemek durumunda kalmıyorlar. Firmanın verdiği bilgilere göre müşterilere bu kredi imkanını Renault Finans sağlıyor. Müşteriler bu şartlarda krediyi kullanmaları halinde 12 ay boyunca her ay 6.833 TL kredi taksit ödemesi yapıyorlar.

Renault müşterilerine sağlanan bir diğer imkanın ise takas indirimi olduğu bildirildi. Buna göre 2021 model ve 2022 model sıfır kilometre Renault model bir araç satın almak isteyenler mevcut araçlarını takasta kullanabiliyorlar. Bu şekilde müşterilere 4.000 TL de takas indirimi uygulanıyor. Müşteriler 4.000 TL'lik ekstra indirim elde edebilmek için araçlarını takasta değerlendirmeleri gerekiyor.

Emlak365.com