Son Başvuru Tarihi 31 Aralık! 75 Bin Liraya Kadar 0.69 Faizle Kredi Desteği Başvuruları Başladı

Bankaların kredi faiz oranları güncellenirken araba markalarının yıl sonu Aralık ayı kampanyaları da başladı. Toyota sıfır araç almak isteyen müşterilerine 75 bin liraya kadar kredi veriyor!

Finans 02.12.2021 - 14:15 02.12.2021 - 14:15 Gülcan Özer

Kredi faiz oranları büyük bir hızla yükselmeye devam ederken Toyota Aralık 2021 kampanyası ile beklenen yıl sonu indirimleri ve fırsatlarını sundu. Toyota tarafından satışa sunulan sıfır araba markaları için Aralık ayı fırsatları açıklandı. 

Yükselen döviz kuru nedeni ile araba sahibi olmak her geçen gün biraz daha zorlaşırken sıfır araç markaları da süreçte kendi satışlarını arttırabilmek adına kampanyalarını duyurmaya devam ediyorlar. Bazı araç firmaları yıl sonuna özel olarak araç fiyatlarına indirim yaparken bazı araba markaları ise indirim yapmak yerine sıfır faizli ya da düşük faizli taşıt kredisi vermeyi tercih ediyor. Bu markalardan biri de Toyota oldu. 

TOYOTA ARABA ALMAK İSTEYENLERE 75 BİN LİRAYA KADAR YÜZDE 0,69 FAİZ ORANI İLE DESTEK KREDİSİ! 

Hem dünyanın hem de Türkiye'nin en çok satan araba markaları arasında yer alan Toyota yeni satış kampanyasını duyurdu. Markanın en çok satan modelleri arasında yer alan Renault Yeni Proace City 2021 modeli için 75 bin liraya kadar yüzde 0,69 faiz oranı ile 12 ay vadeli kredi verileceği açıklandı. 

toyota aralık ayı kampanyası başladı

Söz konusu faiz oranı sadece belirtilen modelde geçerli olurken yine 75 bin liraya kadar olan kredi taleplerinde 12 ay vadeli kredi çekilmesi durumunda uygulanacak. Kredi paketinden yararlanmak isteyen kişiler başvurularını Toyota Plazalar üzerinden yapabilecek. Böylelikle sıfır araç almak isteyen kişilere düşük faiz oranları ile uygun koşullarda boçlanma imkanı sunulmuş olacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@