Son Başvuru Tarihi 31 Mart! Ziraat Bankası Bankamatik Kartı Olanlara 150 TL Para Hediye Olarak Yatırılacak

Türkiye'nin en büyük bankası olan Ziraat Bankası dev kampanyasını duyurdu. Ziraat Bankası bankamatik kartı olanlar 31 Mart tarihine kadar bunu yaparsanız 150 TL hoş geldin bankkart lira kazanacaksınız

Finans 10.02.2022 - 15:25 10.02.2022 - 15:26 Gülcan Özer

Bankaların kampanyaları birbirleri ile yarışmaya devam ederken Ziraat Bankası başlattığı kampanya ile müşterisi olarak Ziraat Bankamatik Kartı alan müşterilerine 150 TL hediye edeceğini açıkladı. Koronavirüs salgını döneminde pek çok kişi zorunlu olarak internet bankacılığı kullanmaya başlarken bankalar bu alanda oluşan yoğun talepten daha fazla müşteri edinebilmek için birbirleri ile yoğun bir rekabete girmişlerdi. 

Yaşanan yüksek rekabet nedeni ile kampanyalarda ödenen rakamlar için bankalar kesenin ağzını açarken bu bankalardan biri de Ziraat Bankası oldu. Devlet Bankası olmasının yanı sıra aktif büyüklüğü ile Türkiye'nin en büyük bankası olan Ziraat Bankası yaptığı duyuruda müşterilerine 31 Mart tarihine kadar başvuru yapmaları durumunda 150 TL hediye bank kart lirası yükleyeceğini ilan etti. İşte kampanya detayları! 

ZİRAAT BANKASI KAMPANYALARI ŞUBAT 2022! HEDİYE BANKKART LİRA KAMPANYASI NEDİR?

Online görüşme ile Ziraat Bankası müşterisi olan kişilere 150 liraya kadar bankkart lira kazanma imkanı sunuldu. Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamada "1.03.2022 tarihine kadar Uzaktan Müşteri Edinimi süreci ile müşterimiz olmanız ve Bankkart Mobil uygulamamızdan kampanyaya katılım sağlamanız durumunda, Bankamızdan ilk alacağınız Bankkart’ınızın kredi kartı özelliği ile 500 TL'ye ulaşan taksitli alışverişe 25 TL, toplamda 150 TL Bankkart Lira hediye edilecektir" açıklamasına yer verildi. 

bankkart hediye kampanyası

ZİRAAT BANKASI 32 GÜNLÜK VADELİ MEVDUAT HESABI İÇİN DİNAMİK HESAP FAİZİ İLE YÜKSEK GETİRİ SAĞLAYACAK! 

Hediye bankkart Lira ödemesinin yanı sıra aynı zamanda uzaktan müşteri edinimi ile banka hesabı açan kişilere Ziraat Bankası dinamik hesap faizi ile yüzde 1 oranında daha fazla yüksek faiz getirisi elde etme imkanı sunulacak. Şu anda Ziraat Bankası vadeli mevduat faizi yüzde 14 olarak uygulanırken 32 günlük vadeli mevduat faizi dinamik hesap için yüzde 15.50 olarak uygulanıyor. 

ziraat bankası kampanyası

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin başvurularını Ziraat Bankası uzaktan müşteri edinimi sistemi üzerinden yapmaları yeterli olacak. Ziraat Mobil uygulamasını internet üzerinden indiren kişiler bu imkanların yanı ücretsiz havale ve EFT, aidatsız kredi kartı, kamu bankaları ATM'leri üzerinden ücretsiz işlem yapma gibi pek çok hak ve imkandan yararlanabilecekler.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@