SON DAKİKA: 5 Banka Faiz İndirdi! Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Akbank Garanti Bankası İhtiyaç Taşıt Konut Kredisi 2020 Faiz Oranları Listesi

Bankaların kredi faizlerinde son durum yakından takip edilirken indirim haberleri de peş peşe gelmeye devam ediyor.

KONUT KREDİSİ 29.01.2020 - 10:55 15.07.2021 - 00:10 SERHATMEDYA

Bankaların kredi faizlerinde son durum yakından takip edilirken indirim haberleri de peş peşe gelmeye devam ediyor. Özellikle de konut kredisi ve ihtiyaç kredisi oranları için indirimler son derece hızlı sürerken Denizbank, ICBC, Anadolu Bank, QNB Finansbank ve Odeabank faiz indirdi. Peki, en uygun ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi oranları en uygun olan bankada?

Bankaların kredi indirim haberleri son dakika güncellemeleri ile duyurulmaya devam ediyor. KONUT KREDİSİ FAİZ ORANI DÜŞEN BANKALAR HANGİLERİ?Bugün yapılan son dakika güncellemesi ile beraber 5 banka konut kredisi faiz oranını düşürdüğünü duyurdu. İndirim yapan bankalar arasında yer alan ICBC Bank konut kredisi oranını yüzde 1.01 olarak güncelledi. 

QNB Finansbank konut kredisi faiz oranı yüzde 1.04 seviyesine çekilirken, Odeabank konut kredisi fazi oranı ise yüzde 1.24 olarak güncellendi. Anadolu Bank konut kredisi faiz oranı ise 60 ay vadeli konut kredisi için yüzde 1.17 ve 120 ay vadeli konut kredisi için ise yüzde 1,38 olarak gerçekleşti. Denizbank konut kredisi paketinde ise kredi oranı yüzde 1,24 seviyesinden yüzde 1,09 seviyesine çekildi. 

EN UYGUN İHTİYAÇ KREDİSİ HANGİ BANKADA?Düşen faiz oranları ihtiyaç kredisi çekmek isteyen kişileri de sevindirdi. TEB tarafından başlatılan kampanyanın ardından en son olarak QNB Finansbank'ta 0.89 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi başlattığını duyurdu. 

Ancak söz konusu oranlar başlangıç oranı olarak uygulanırken kişinin kredi notu ortalamasına göre belirleniyor. Bankaların kredi indirimlerinden anında haberdar olmak isterseniz;İnstagram Hesabımız için TIKLAYINAndroid uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZEN UYGUN KONUT VEREN BANKA 2020 HANGİSİ?Ev almak isteyen kişiler için ise en uygun konut kredisi faiz oranı bankaların anlaşmalı konut projeleri için Albaraka Türk ve Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından yüzde 0.75 olarak uygulanıyor. İş Bankası anlaşmalı konut projeleri için ise yüzde 0.78 faiz oranı ile konut kredisi veriyor. Tüm sıfır konutlar için geçerli olmak üzere ise devlet bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Katılım ve Vakıf Katılım Bankalarının da yer aldığı devlet bankaları tarafından 0.79 konut kredisi faiz oranı ile kredi veriliyor. İkinci el konutlar için de geçerli olmak üzere en düşük konut kredisi faiz oranı ise Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından yüzde 0.89 olarak veriliyor. 

Faiz Oranlarını Takip Etmek, Kredi Çekmek İsteyenler Burada Toplanıyor >>>KATILMAK İÇİN TIKLAARABA ALMAK İSTEYENLER İÇİN EN UYGUN TAŞIT KREDİSİ HANGİ BANKADA?Şu anda en uygun araç kredisi faiz oranı ise Türkiye Finans Katılım Bankası ve Emlak Katılım Bankası tarafından yüzde 0.95 olarak uygulanıyor. 

EMLAK365.COM ÖZEL HABERİDİR, AKTİF LİNK BAĞLANTISI VERİLMEDEN HABERİN BİR BÖLÜMÜ YA DA TAMAMI KOPYALANAMAZ / ALINTILANAMAZ...Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@