SON DAKİKA.. AK Parti'den 2020 Yılı için Erken Seçim Açıklaması

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş katılmış olduğu bir televizyon programında erken seçim konusuna ilişkin açıklamalarda bulundu.

GÜNDEM 21.01.2020 - 14:11 15.07.2021 - 00:10 Emlak 365

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş katılmış olduğu bir televizyon programında erken seçim konusuna ilişkin açıklamalarda bulundu. Numan Kurtulmuş erken seçim için şuan bu durumu gerektirecek bir sebep yoktur, ifadelerini kullandı.

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş gündeme dair merak edilen konular hakkında kamuoyunu aydınlatmak adına NTV canlı yayınına katıldı. Numan Kurtulmuş burada hem merak edilen konular hakkında açıklamalarda bulundu hemde kendisine sorulan sorulara yanıt verdi. AK PARTİ'DEN ERKEN SEÇİM AÇIKLAMASILibya konusu, FETÖ ile mücadele ve Belediye Başkanlarının transferleri gibi konular hakkında açıklamalarda bulunan Numan Kurtulmuş, bu konuların dışında erken seçim konusuna değindi. Erken seçim ile ilgili kendisine sorulan sorulara yanıt veren Numan Kurtulmuş, bu noktada "Erken seçim tartışması neden gündeme geliyor?" sorusuna cevapladı. Konuşmasında erken seçim olmayacağını ifade eden AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, erken seçimi gerektirecek bir sebep olmadığını ifade etti."Türkiye seçim genel seçim cumhurbaşkanlığı seçimi 2023 belediye 2024 yılında yapılacak. Meselemiz Türkiye'yi 2023'e daha güçlü götürebilmektir. Türkiye'nin bugünkü siyasi şartları içerisinde hiçbir şekilde erken seçimi gerektirecek rasyonel bir sebep yoktur."Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@