Son Dakika! Bankalar Anlaşmalı Konut Projeleri İçin 0,98 Konut Kredisi Faiz Oranı Uygulayacak

Yeni konut kampanyası için İNDER Başkanı Nazmi Durbakayım müjdeli haber verdi. Durbakayım bazı konut projelerinde anlaşmalı bankalar sayesinde 0,98 faiz oranı ile konut kredisi kullandıracaklarını söyledi.

Emlak Haberleri 01.09.2018 - 13:12 15.07.2021 - 00:20 Serhat Karaman

Yeni konut kampanyası için İNDER Başkanı Nazmi Durbakayım müjdeli haber verdi. Durbakayım bazı konut projelerinde anlaşmalı bankalar sayesinde 0,98 faiz oranı ile konut kredisi kullandıracaklarını söyledi.

İstanbul İnşaatçılar Derneği İNDER Başkanı Nazmi Durbakayım yeni konut kampanyası hakkında açıklamada bulundu. Açıklamasında bazı projelerin taksitle satış yapacağını söyleyen Durbakayım bazı firmaların ise anlaşmalı bankalar üzerinden yüzde 0,98 faiz oranı ile satış yapacaklarını duyurdu. İşte O Kritik Açıklama Metni...."Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’un açıkladığı “Türkiye için Kazanç Vakti” kampanyası sektörden büyük destek gördü. Kampanyanın duyurulmasından hemen sonra Türkiye’nin birçok yerinden İNDER’e üyelik talepleri gelmeye başladı.Gelen taleplerin amacı; kampanya ile konut satmaktan ziyade, Türkiye ekonomisine yapılan saldırıya karşı oluşturduğumuz güç birliğine destek vermek içindi. Diğer taraftan 112 üyeden oluşan İNDER’de yaklaşık 30 firma 100’ü aşkın projesiyle kampanyaya katılım sağlamaya karar verdi.Emlak Konut GYO’nun şartlarını kendi özel projelerine uyarlayan üyelerimizin bazıları taksitlendirmeyi kendi bünyelerinde yaparken bazı üyelerimiz anlaşmalı bankalarla 120 ay ve 0.98 faiz imkanını sunacaklar." diyerek anlaşmalı konut projeleri için indirimli banka konut kredisi müjdesi verdi. Bankaların anlaşmalı konut projeleri için her bankanın kendi internet sitesi üzerinden "anlaşmalı konut projelerimiz" sayfası üzerinden ya da satın almak istediğiniz konut projesinin satış ofisini ziyaret ederek ve İNDER üzerinden bilgi alabilirsiniz...Söz konusu kampanya sadece belirli konut projelerinde uygulanacak ve tüm projeler için geçerli olmayacak! Gelişmeleri yakından takip etmek için aşağıdaki linklerden uygulamalarımızı indirebilir ya da sosyal medya hesaplarımızı beğenebilirsiniz...Android uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZFacebook sayfamız için TIKLAYINIZTwitter sayfamız içinTIKLAYINIZEmlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@