Son Dakika: Benzin ve Motorin Fiyatlarına Dev İndirim Geldi! İşte Shell, Opet, BP, Petrol Ofisi Pompa Satış Fiyatları

Motorin fiyatları ve benzin fiyatları için son dakika indirim haberi gelmişti. Motorine indirim var mı, benzine indirim geldi mi, Opet LPG fiyatları, Shell benzin fiyatları, BP pompa fiyatları kaç TL?

Son Dakika: Benzin ve Motorin Fiyatlarına Dev İndirim Geldi! İşte Shell, Opet, BP, Petrol Ofisi Pompa Satış Fiyatları

Döviz kurlarında yaşanan hareketlilik nedeni ile fiyatı sürekli dalgalanan akaryakıt fiyatları bu sefer uluslararası piyasada brent petrol fiyatında yaşanan düşüş nedeni ile indirim gördü. Dolar kurunda yaşanan yükselişe rağmen brent petrolün yeni varyant haberi ile piyasaların çalkalanmasının ardından yaşadığı sert kayıp iç piyasada benzin ve motorin fiyatlarına indirim yapılmasını sağladı.

Yapılan çifte indirim ile ilk motorin fiyatları ardından ise benzinin fiyatına indirim gelmişti. Süreçte Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklama ile akaryakıt fiyatlarına indirim uygulanmaya alınmıştı. Benzin fiyatlarında 58 kuruş, motorin fiyatlarına ise 44 kuruş indirim pompa fiyatlarına yansıdı. Peki, en ucuz benzin hangi akaryakıt firmasında, en uygun akaryakıt kampanyaları ile motorin en hesaplı kaç liraya satılıyor?

opet pompa fiyatları 2 aralık

OPET POMPA FİYATLARI! 2 ARALIK EN UCUZ BENZİN, LPG, MOTORİN SATIŞ FİYATI KAÇ TL?

Türkiye'nin en yaygın akaryakıt istasyonları arasında yer alan Opet indirimli benzin ve motorin fiyatlarını açıkladı. Benzine ve motorine gelen indirimin ardından Ankara'da geçerli olmak üzere kurşunsuz benzin pompa fiyatı 9,17 TL, motorin ultra pompa fiyatı 9,42 TL, motorin eco pompa fiyatı 9,39 TL ve Opet LPG pompa fiyatı ise listede yer almadı.shell pompa fiyatları 2 aralık

SHELL POMPA FİYATLARI! 2 ARALIK EN UCUZ BENZİN, LPG, MOTORİN SATIŞ FİYATI KAÇ TL?

Shell akaryakıt fiyatları listesi açıklandı. İndirimli akaryakıt fiyatları sonrasında bugün yani 2 Aralık Perşembe günü itibari ile geçerli olmak üzere Kurşunsuz benzin pompa fiyatı 9,17 liraya, motorinin satış fiyatı 9,41 liraya, Shell otogaz LPG pompa satış fiyatı ise 8,30 liraya düşürüldü.

bp pompa fiyatları 2 aralık

BP POMPA FİYATLARI! 2 ARALIK EN UCUZ BENZİN, LPG, MOTORİN SATIŞ FİYATI KAÇ TL?

BP akaryakıt fiyatlarına indirim yaptı. Yapılan indirim ile beraber BP Kurşunsuz (Kurşunsuz Benzin 95 Oktan) pompa satış fiyatı 9,17 liraya, BP Ultimate Kurşunsuz (Kurşunsuz Benzin 95 Oktan satış fiyatı 9,20 liraya, BP Diesel motorin pompa fiyatı 9,40 liraya ve BP LPG otogaz satış fiyatı ise 8,32 liraya çekildi.

petrol ofisi pompa fiyatları 2 aralık

PETROL OFİSİ POMPA FİYATLARI! 2 ARALIK EN UCUZ BENZİN, LPG, MOTORİN SATIŞ FİYATI KAÇ TL?

Petrol ofisi akaryakıt fiyatları düştü. Yapılan indirimlerin ardından Petrol Ofisi benzin pompa fiyatı 9,18 liraya, Petrol Ofisi motorinin satış fiyatı 9,44 liraya ve Petrol Ofisi LPG otogaz satış fiyatı da 8,35 liraya çekildi.

SONRAKİ HABER